reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Kadia a jakie znieczulenie wzięliscie? bo ja musze jechac go zapisać na zabieg. teraz jeszcze nie może miec przeprowadzonego bo za mały od 2,5 roku robia, ale już mam jechac zaklepac termin bo czeka się do 6 miesiecy:szok:


JAK KLAUDIA MIALA USUWANY MIGDAŁ TO TEGO SAMEGO DNIA BYŁO 8 DZIECI!!!
ALE OKAZAŁO SIĘ ŻE JAKOS TO WOLNO IDZIE BO KOGOS PRZYWIEŹLI I TAK CAŁY DZIEŃ OBSERWOWAŁAM I NIE POWIEM PRZEZYCIE JEST , RYCZAŁAM, DUZO Z MALĄ ROZMAWAIALM I TŁUMACZYLAM JEJ CO SIE WYDARZY A NAWET OD PIELEGNIAREK DOSTALAM KSIĄZECZKI,
I OKAZAŁO SIE ŻE WSZYSTKIE DZIECI TEGO DNIA MIAŁY ZABIEG JEDYNIE MOJA KLAUDIA ZOSTAŁA NA DRUGI:-(

BYŁO MI SMUTNO I BALAM SIĘ ALE PO OBSERWACJI PRZEZ CAŁY DZIEŃ JUZ WIDZIAŁM ŻE DOBRZE ZROBIŁAM
MIALAM WZIĄŚĆ MIEJSCOWE, ALE MOJA LEKARKA MI ODRADZIŁA I WZIĘŁAM OGÓLNE , I PO OBSERWACJI JAK SIE ZACHOWUJA I CO PRZEŻYWAJA DZIECI W MIEJSCOWYM NIE ŻAŁUJĘ , ALE OCZYWIŚCIE ZROBISZ CO BEDZIESZ UWAŻAŁA ZA SŁUSZNE:tak:
 
reklama
Witam, witam.
Po kiepskiej nocce, kiepski dzień.
Ale byłyśmy cały dzień na działce i jakoś zleciało.​

Pomijajac co pokazuje suwaczek - z tego co pamietam urodzilam 25 :-D
No dobra, wierzę Ci na słowo:-D

I znowu nasze kochane wrocławskie dzieciaczki chorują.​

Bara ściskamy Was mocno. Trzymajcie się. Dla Zuzi całuski wirtualne...​

Beti dla Maksia dużo zdrówka również. Bidulek on napradę, tyle już sie wyleżał w szpitalu i jeszcze kolejne go czekają. Ale to tylko migdałki. Zobaczysz że wszystko pójdzie migiem i szybko o tym zapomnicie:tak:

Kadia a Krystianek na pewno już zdrowy... Ale jak Twoja noga... Chyba cieżko do pracy się chodzi...​

Czesc mamusie:) tu świeza mamuska z Wroclawia:) Mam na imie Karolina i jestem tu za sprawa 2-misiecznego Alanka. Serdecznie pozdrawiam i witam gorąco:)
A witamy, witamy... To juz Alanek ma dwa miesiące? A ja pamiętam jak jeszcze w brzuszku siedział;-):-) I miejsce swojego przybycia na świat wybierał;-)
Pozdrawiam gorąco i zaglądaj do nas często...​
 
witam nocna porą. byłam dzis z Maskiem u moich rodziców cały dzień, wyszalał się z kuzynka i smacznie śpi.

Anielko konkurs zakończony, czekamy na wyniki. maja byc do 30 kwietnia.

Co do migdałków to jak bedzie musiał miec ten zabieg to się zdecydujemy na znieczulenie ogólne, tylko ja mam jakiegos stracha przed tym ale myslę ze z miejscowm bedzie o wiele gorzej, tak przynajmniej nie bedzie pamietał. Ech doła mam:no:
 
Czesc mamusie:) tu świeza mamuska z Wroclawia:) Mam na imie Karolina i jestem tu za sprawa 2-misiecznego Alanka. Serdecznie pozdrawiam i witam gorąco:)

WITAMY SERDECZNIE!!!!:-)


Witam, witam.

Po kiepskiej nocce, kiepski dzień.
Ale byłyśmy cały dzień na działce i jakoś zleciało.​


No dobra, wierzę Ci na słowo:-D

I znowu nasze kochane wrocławskie dzieciaczki chorują.​

Bara ściskamy Was mocno. Trzymajcie się. Dla Zuzi całuski wirtualne...​

Beti dla Maksia dużo zdrówka również. Bidulek on napradę, tyle już sie wyleżał w szpitalu i jeszcze kolejne go czekają. Ale to tylko migdałki. Zobaczysz że wszystko pójdzie migiem i szybko o tym zapomnicie:tak:

Kadia a Krystianek na pewno już zdrowy... Ale jak Twoja noga... Chyba cieżko do pracy się chodzi...​


A witamy, witamy... To juz Alanek ma dwa miesiące? A ja pamiętam jak jeszcze w brzuszku siedział;-):-) I miejsce swojego przybycia na świat wybierał;-)

Pozdrawiam gorąco i zaglądaj do nas często...​

KOCHAN JAKOS DAJE RADE Z TA NOGĄ NAWET NORMALNIE SIE PORUSZAM TYLKO TYLE ŻE MAM SPUCHNIETA NOGE I LEKKI WYLEW, JESTEM PRZYZWYCZAJONA JUZ DO TEGO , KIEDYS MI SIE TO CZESTO ZDARZAŁO:tak:( JAK TRENOWAŁAM)


witam nocna porą. byłam dzis z Maskiem u moich rodziców cały dzień, wyszalał się z kuzynka i smacznie śpi.

Anielko konkurs zakończony, czekamy na wyniki. maja byc do 30 kwietnia.

Co do migdałków to jak bedzie musiał miec ten zabieg to się zdecydujemy na znieczulenie ogólne, tylko ja mam jakiegos stracha przed tym ale myslę ze z miejscowm bedzie o wiele gorzej, tak przynajmniej nie bedzie pamietał. Ech doła mam:no:

JA TEZ SIE BAŁAM !!!! ALE PO WSZYSTKIM SMIALAM SIĘ SAMA Z SIEBIE ŻE TAK PANIKOWAŁAM A TO NIE TAKIE STRASZNE , NA POCIECHE POWIEM CI ŻE JEZELI JESZCZE RAZ MIAŁABYM PODJĄC DECYZJĘ TO PONOWNIE WYBRAŁABYM OGÓLNE , NIE SMUĆ SIĘ JESTEŚMY Z WAMI:tak:


 
Oj, ale mam tu do poczytania, nic o Was nie wiem...musze duzo nadrobic:) Dziewczyny mam do was takie 2 pytanka....
Czy chodziłyscie na basen z niemowlakami? Jesli tak to w ktorym miesiącu i gdzie? Jak wrażenia? My mamy jeszcze troche czasu ale wole juz sie zapytac bardziej dosiwdczonych.
I czy ktoras ma dosiwdczenia z centrum Berek? Czy warto wybrac sie na takie zajecia??

A tu moj Alanek ktory rosnie jak na drozdzach
 

Załączniki

  • IMG_0294.jpg
    IMG_0294.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 21
  • Alan Ramut.jpg
    Alan Ramut.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_0115_edited.jpg
    IMG_0115_edited.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 16
reklama
Beti nie smutaj sie na zapas....:tak: Tyle już cieżkich rzeczy przeszliście, że te migdałki to się okaże nic wielkigo. Maksio bedzie dzielny, zobaczysz że Cię zaskoczy.​

Miauczus my też chętnie Cię poznamy...
Ale ja chętnie sie jeszcze raz przedstawię. Mam na imię Aniela, moja córa Zuzanna ma już 10miesięcy. Jestem kosmetyczką a także pracownikiem gastronomii i ekonomistką. Obecnie z uwielbieniem siedzę w domku. A i mieszkam na Zakrzowie.
Na basen regularnie chodzi Pusia, wiec napewno Ci opowie co i jak. A z Berkiem, to chyba żadna z nas jeszcze nie była...​
 
Do góry