reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
bara wspolczuje i duzo zdrowka!!!

my tez chore, ja skrecilam kolano i mam problem na studiach wiec poprostu zyc nie umierac a na dodatek

~ ~ Facet jest jak burak cukrowy !!! słodki ale zawsze burak!! ~ ~
 
Opis jak najbardziej trafny:-D:tak::-) chyba wasze życzenia pomogły bo Zuzia wczoraj i dzisiaj wzieła antybiotyk, nie obyło sie bez płaczu ale nie zwymiotowała, noc była spokojniejsza o wiele a i ona wraca do normy:tak:jest troszke lepiej:-) teraz tylko z ta anemia musimy zrobic porzadek:tak:
 
Opis jak najbardziej trafny:-D:tak::-) chyba wasze życzenia pomogły bo Zuzia wczoraj i dzisiaj wzieła antybiotyk, nie obyło sie bez płaczu ale nie zwymiotowała, noc była spokojniejsza o wiele a i ona wraca do normy:tak:jest troszke lepiej:-) teraz tylko z ta anemia musimy zrobic porzadek:tak:

Fajnie że już jest lepiej :) a co do opisu z facetami to też sie zgadzam :)))
 
Czesc kochane :-)
Niania zatrudniona - ale sie ciesze :tak::-):tak:
Tak wiec w srode pierwsze zajecia tanca towarzyskiego :rofl2:
Jejciu........i teraz bedziemy mogli sobie od czasu do czasu wyjsc do kina...i na kolacje we dwoje....i w ogole......suuuuuuuuuuuuuuuuuuper :-D

BARA - strasznie sie ciesze ze z Zuzinka juz lepiej......tak mi jej zal. Jeszcze tej anemi trzeba sie pozbyc :tak:
OLCIA - przytulam Cie mocno......hihihih trzeba bylo za mna wolac na tym rynku to zrobilabym to osobiscie :-p:-D Lepszych dni zycze.
ANIELAP, PUSIA - witajcie
Jak tam mija weekend?
 
WITAM KOCHANE !!!!!

BYŁAM Z KRYSTKIEM U LEKARZA I OKAZUJE SIE ZE MAM W DOMU NAJPRAWDOBODOBNIEJ ALERGIKA DO KWADRATU!!!

ALE ZASTANAWIAM SIE ODZ CZEGOBO NIC NOWEGO OSTATNIO NIE WPROWADZAŁAM , PROSZEK TEN SAM:-(
 
Boziu wlasnie zobaczylam ze w Multikinie w ta srode sa Rozmowy Noca.... strasznie chcialam to zobaczyc!! :-( a w tym tygodniu do 13 mam corcie sasiadki pod opieka a z dwoma to sie nie wybiore raczej .... ehhhhh akurat mi tu sie zle zlozylo...
 
Witajcie...
Dzień mój pełen wrażeń i nie ukrywam, że padam na twarz... Ale uzależniona od netu jestem więc jeszcze trochę tu posiedzę...

Nocka cudna nam sie udała. Druga już bez cycania. Zu obudziła się dopiero o :szok:5.30:szok:. Wypiła butlę i zasnęła. Bez smoka nawet... I spaliśmy do :szok:8.30:szok:. Niedowiary, co... Ja chce tak już zawsze:-p
A ząbki to chyba jeszcze daleko... Żadnych oznak niestety...:no:

Gingeros, Pusia, Kasiu co u Was?

Aneta cieszymy się że macie już niańkę. Ale co Kuba na to? Bez problemu pójdzie z obcą babą? Dziwię się tak bardzo bo moja Zu ryczy nawet jak na chwilę z pokoju wychodzę... Jak to będzie u Was?

Bara duuuuzio zdrówka dla Zuzanki. Niech się już nie męczy bidulka. Ściskamy gorąco...

Olcia, a gdzie i jak skręciłaś to kolano? Kostkę to łatwo skręcić a kolano:szok: I jak Ty sobie radzisz z Milenką i jeszcze dzieckiem sąsiadki:szok:

A o kinie też myślę i chyba sie nawet wybiorę. Kto jeszcze chętny?

Kadia a Ty to się masz z tym swiom Krystiankiem. Też Ci bidak ciągle coś łapie. A sio... Niech już wszystko będzie dobrze. A z alergiami niestety tak jest... wszystko w tych czasach może uczulać...

My mieliśmy dziś gości. Moja koleżanka z mężem i doma rozbójami. Padam ze zmęczenia ale i tak fajowo było...​
 
reklama
No lepiej z Zuzią bo zjadła mleko na noc 150 tylko ale to i tak sukces bo ostatnio wogóle nic nie chciała jeść:tak:ale wiecie powiedzenie jak nie urok to sraczka sprawdza sie na 100%, bo wczoraj były trzy lużne kupy i dzisiaj przez cały dzień też, aż ją tyłeczek bolał i miała czerwony bidna:-( a co do anemii to wszyscy sie dziwia że ja ma, bo ona je wszystko co popadnie wszystkie warzywa, cebule je jak jabłko:tak:owoce tez je, soczki pije, mięsko no wszystko i anemia:baffled::dry::confused: pediatrzyca powiedziała że moze miec problemy z wchłanianiem:tak:ale narazie mysle o tym zeby ja z tego wyleczyc a pózniej sie wezme za anemie!!!!!:tak::-)
aneta gratuluje niani i zazdraszczam kursu tańca:-)ja w dzieciństwie chodziłam na towarzyski i to w człowieku zostaje na całe życie, uwielbiam taniec i tańczyć choc już niewiele pamiętam:tak:
Anielap życze aby nocki juz takie pozostały na zawsze:-):tak:
My jutro Zuzolinusie zostawiamy babci i jedziemy sie spotkac ze znajomymi tak dla relaksu, jutro wyjeżdża od nas córa mojego kuzyna bo była na ferie, wiecie jak tak obserwowałam to taka różnica 4-5 lat jest fajna bo juz starsze dziecko wiecej rozumie, mozna wiecej wytłumaczyć:-)może za trzy lata dorobimy braciszka???? pozdrawiam was mocno
 
Do góry