reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

a to aktualne zdjęci moich pociech:-)
 

Załączniki

  • Obraz 224.jpg
    Obraz 224.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 15
  • Obraz 225.jpg
    Obraz 225.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 24
  • Obraz 227.jpg
    Obraz 227.jpg
    48,7 KB · Wyświetleń: 14
reklama
Witam :)
kadia2 śliczne dzieciaczki :))

Z moim Kacperkiem wszystko OKI :) teraz właśnie śpi ciekawe jak długo :)
Dzis jak trzymałam go za rączki to próbował sie podnieść i sam utrzymywał głowę. Ludzie jak on szybko rosnie ten czas tak śmiga że szok :). Pamietam jeszcze jak niedawno chodziłam z wielkim brzuchem :rofl2:
 
Witajcie Wrocławianki :-)
U nas wszystko ok.........bardzo sie ciesze ze juz weekend.....M w domu :tak:
Zdaje sie ze Kubusiowi kolejne zabki ida bo strasznie trze uszy i placze bez powodu.......ale podczas wychodzenia poprzednich zebow zachowywal sie o wiele gorzej.....wiec sama nie wiem czy o to chodzi...tym bardziej ze nic nie widac :sorry:
A ja mam nadzieje niebawem sie dowiem czy zafasolkowanie powiodlo sie.............trzymajcie kciuki zeby @ nie przyszla :tak:

KADIA - ciesze sie ze z malym lepiej.....Sliczne dzieciaki....a Krystian jaki slodki ma usmiech, dumnie prezentuje swoje pereleczki :-D
PUSIA - no czas zasuwa niesamowicie.....jak ja bym chciala zeby moj Kuba byl dluzej taki malusi........a on juz chodzic zaczyna :laugh2:

Dziewczyny sprawdzalam seans w Multibabykinie.....................tak wiec w srode 13.02 bedzie Lejdis - co Wy na to????

 
Lejdis?
To super!!!!
Lecę teraz kąpać małą. Małża nie ma i trochę się na allegro zasiedziałam. Zajrzę do Was póżniej jak już uśpię Zu.
 
aneta23 fajnie, że "Lejdis" jestem na tak, jeszcze nie wiem jak z transportem bo męzulek będzie musiał mnie zawieść, najwyżej weźmie wolne na ten czas :). Więc na dzień dzisiejszy ja sie pisze tylko do którego kina Arkady czy PG??
 
Eeeeee no laseczki robilam wczesniej podsumowanie odnosnie miejsca................i wyszlo na to, ze w zasadzie wiekszosci miejsce jest obojetne......BARA swoim glosem przewazyla na Pasaz Grunwaldzki.....wiec chyba tam...hmmmm?

PUSIA - transport....no co.....ja przybede taksowka...innego wyjscia nie ma :-D
 
reklama
Do góry