reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Hej Babeczki,

co tu tak strasznie cicho ?? Odezwijcie sie co u Was, robi sie cieplo, moze zorganizujemy jakies spotkanie ?? ;-)
 
reklama
Hej Babeczki,

dalej nikt sie nie odzywa, gdzie pouciekalyscie ? Co z tym spotkaniem ????
 
Hej dziewczyny ;)
Przypomniałam sobie o tej stronce i aż mi cieplej zrobiło jak Was poczytałam.
Chętnie bym się z Wami spotkała na piątkowych spotkaniach !!! Stęskniłam się bardzo !!
Pozdrawiam Elvis i Maureen !!! Wasze dzieciaczki już pewnie bardzo podrosły - widziałyśmy się tak dawno przecież
Pozdrawiam i ściskam mocno
 
Susi,

fajnie, ze sie odezwalas ;-) Co do spotkan piatkowych - ja niestety od jakiegos czasu juz nie chodze, po przeprowadzce mam daleko i kiepskie polaczenie. Ale jesli bedzie jakies spotkanie domowe, albo w parku, to jestem za ;-)
Buziak i dla Ciebie.
 
ja po lutowej smierci taty kursuje tylko PL-UK i tak w kolko wiec czasu dla siebie mam bardzo malo....
ale pomyslalam ze moze ktoras z Was dziewczyny bedzie wybierala sie jutro na dzien dziecka w Central Parku...? Jakby ktoras nie wiedziala o co chodzi to jest organizowany przez mojego chlopaka i Jego kolegow dzien dziecka dla polskich dzieci (potem tez wlaczyly sie w to inne spolecznosci wiec napewno nie tylko polacy tam beda), cala polska szkola ma byc, chor i spoooro atrakcji dla dzieci :)
Jakby co to mozna sie spotkac w takim miejscu gdzie dzieci beda mialy frajde :)
 
witam wszystkie mamy,
troche tu ucichło ale może ktoś zaglądnie i podzieli się informacjami...chodzi mi głównie o to, że mój 2miesięczny synek ma problemy z oczkami (niedrożny kanalik łzowy) byliśmy u lekarza dał krople-nic nie pomogło, byliśmy drugi raz-już w szpitalu-te same krople + masaż-dalej zero efektu :/ ponadto źle gojący się pępuś gdzie wizytę mamy dopiero na 19 lipca ( po moich 5telefonach z prośbą o wizytę)oraz 'chrapanie' i ciągle 'zatkany' nos którego nie możemy oczyścić...na 6tygodniowej wizycie lekarz nawet na niego nie spojrzał, tylko odesłał do szpitala i umówił wizytę u pielęgniarki żeby zasreberkować pępek :/ więc moje pytanie brzmi -czy któraś z was ma pojęcie o polskim pediatrze gdzieś w okolicy? do Polski lecimy dopiero pod koniec sierpnia...
 
reklama
Do góry