reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

No możliwe:-) Jak sobie przypomne moje męczarnie z pisaniem pracy mgr to się zastanawiam, po kiego grzyba lazłam do Opola:-D Tam to w ogóle mają dużo smaczków, niektóre przedmioty gorsze do przejścia niż np w Katowicach:tak: Oczywiście chodzi mi tylko o mój kierunek. Moja alma mater ma delikatnie mówiąc obsesję na punkcie poziomu tegoż kierunku.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
trina - zauważyłam że dużo facetów tak ma, nie wiem czy stety czy niestety. Na szczęście my często i dużo rozmawialiśmy - uważam że to bardzo pomaga - rozmowa z osobą bliską albo z kimś kto przeżył to samo.
sakar - Ja nie jestem najlepszym kierowcą wiec wolę rower :-D ale jak w pt o 17 wracam z pracy i widzę jak ludzie stoją w korku na kilka km to się śmieję z nich :-p
martolinka , dana - to i tak chyba za mały wymóg macie , Ja z tego co kojarzę 90 strona musiałam napisać ,wyszło 106 wszystkiego , łącznie ze strona tytułową i spisem treści ;-) ale lana wody było w 1 rozdziale :-D
gosiulek - cholercia a może za wcześnie ten test robisz? a jaka ostatnio beta wyszła? może powinnaś skonsultować z ginem że takie jazdy masz , że wahania bety czy cuś , nie wiem czy to możliwe.

Ja tez sie smieje jak stoje w korku z nerwow hihihi:-D .
No mieszkanie posprzatane , teraz czas po corke jechac i obiad szykowac powoli ;-)
Gosiulek73-powtorz test jak @ nie przyjdze za 3 dni a moze :-)
 
Witam dziewczynki.
Zaczynamy staranka po kilkumiesięcznej przerwie. Tym razem ze wspomagaczami (Clo i estrofem). Mam nadzieję, że tym razem sie uda...
Myślę, że w grupie łatwiej przebrnąć przez ten okres staranek ;) buziaki..
 
Kochana nie zazdroszczę ci tej niepewności , a nie możesz na szybko na betę skoczyć , taniej Ci to wyjdzie niż multum testów i spokojniejsza też będziesz, bo teraz to tak zawisłaś pomiędzy być a nie być.
Ja chyba na rocznicę dostanę @ , nie wiała kiedy tylko akurat teraz :wściekła/y: dobrze że rok temu o tej porze nie dostał , w ogóle nie pamiętam jak to w zeszłym roku było:-)
anika - witaj , rozgość się :-) a czemu na wspomagaczach od razu ? długo się staracie?
 
reklama
Do góry