reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
co tu znowu tak pogrzebowo sie zrobilo???

juliana glowa do gory! zreszta pewnie juz swietujecie...

Dziewczyny jak ja załuje ze nie wyjechalismy z kraju:-(......

uwolnilabym sie od 80%problemow ktore nie sa moimi a ludzie mnie nimi obarczaja:-(
wiadomo ze problemy sa zawsze, ale wiem ze jakbym zostawila tu wszystkich to bylabym lzejsza... a odwiedziny by tylko byly odwiedzinami- beztroskimi
 
no koniec z tymi smutasami co Wy macie wszystkie zespol napiecia czy jak:-p

Lelcia zawsze mozna mimo wszystko:tak:wiem latwo sie mowi, no ale...

anastazja
mowisz widok z rafaello? to cos dla mnie:-D:-D:-D to prowokacja, rozumiem
 
livastrid gdyby nie zacieta walka o dzialke po mamie, to ze z wielkim brzuchem latalam po urzedach wyklocajac sie o swoje i to ze juz rozpoczelismy budowe to bysmy wyjechali nawet dzis... a tak to wlasnie tylko budowa nas trzyma

no a jak zaraz po slubie proponowalam mezowi wyjazd to mial tyle obiekcji! ze latynosi beda mnie podrywac(bralismy pod uwage Wlochy) itd- gamon- przeciez w Pl tez faceci moga;-)
to teraz pluje sobie w brode ze sie nie zgodzil:tak:


Moje dziecko to jakis cyborg
Nie spal wogole, teraz juz wykapany ale nadal siedzi w lozeczku i brum brum robi
 
z dzieckiem mam to samo ja nie wiem, nie do zdarcia:no:

wiesz ludzie maja rozne problemy, zadluzenia itd a mimo to wyjezdzaja, im bardziej bedzie sie budowa posuwac do przodu tym bardziej bedzie szkoda:tak: wiesz, nie pomoge, bo ja nie moge doradzac w takich kwestiach

a faceci podrywaja wszedzie wlasnie. baby tez zreszta
 
nic po prostu musze tu trwac:-D
a szczerze powiedziawszy najbardziej chcialam uciec od tesciow:-D


normalnie chyba wika mnie zarazila:cool: jakos w nosie mnie kreci i sie zatkal:no:


Bida niech ten gryzon idzie juz spac bo musze jeszcze przewiezc mojego brata autem zeby zobaczyl co mi tam wali przy hamowaniu;-)
a jemu nie kaze samemu bo nie ma prawka

To na poprawe humoru:

Wraca maz z pracy i na dzien dobry dostaje od zony patelnia w łeb
- za co??-pyta
- znalazłam w Twojej marynarce kartke z nr telefonu i napisem Klara!!!
- oj, kochanie- przeciez to imie tego konia co obstawialem w wyscigach a to jego nr!
Żonie głupio sie zrobilo, faktycznie przeciez maz wciaz chodzi na te wyscigi.
Na drugi dzien maz wraca z pracy i znow na dzien dobry dostaje patelnia w łeb
- za co??- pyta zdziwiony
- Twoj koń dzwonil!!!
:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc laski! :)
Dzisiaj duzo zrobilam. Duzo jak na mnie :-D Bylam z Elvisem u fryzjera, posprzatalam w mieszkaniu, zrobilam pranie, obiadzik i mooooze jeszcze skocze do Reala cos do picia kupic, bo deficyt. Do 22:00 mam czas sie namyslac.
juliana sto lat kochana! Spelnienia marzen i wszystkiego co najlepsze:-)
Przemknelo mi cos o tesciach. Kurcze, jak dobrze, ze ja swoich mam 2000km ode mnie, chociaz nie powiem na nich nic zlego. Dobrzy ludzie, a tesciowa to az nadopiekuncza. Nie ma opcji, zeby nagle do nas przyjechali w odwiedziny :-) A jak sie do Anglii przeprowadzimy to bedziemy jeszcze dalej :-p
 
reklama
o chociaz jedna patryka nie swietuje :-p
czesc, lazurowe, calkiem duzo zrobilas, u mnie poza opieka nad dzieckiem to umylam naczynia, baniak mnie boli od rosnacej osemki i nie mam nawet checi do zartow, a jak nawet mam to i tak nie wychodza:-p

tesciowie?a co to?:-p:-p:-pjuz kiedys pisalam, szczerze ich nie lubie, ostatnim razem to widzialam ich z osiem lat temu i na moje szczescie sa daleko stad

do picia z procentami czy bez?
 
Do góry