reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

ano widzisz, bo nam lozeczko i za lozko i za kojec robi:-D:-D

ej plaga normalnie..
dostalam tel ze ciocia moja kochana z Genui miala wypadek w pracy i szwy jej pozakladali na glowie.


Dobra, trzeba skonczyc ta zla passe!

Wysłalam totka- na pewno wygram!;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny,


ale mi się dzisiaj nudzi i czas mi się dłuży , przeczytałam już wszystko co napisałyście i jakoś weny brak cokolwiek pisać, to chyba wszystko ta pogoda:-:)-:)-(

juliana - Wszystkiego NAJ !!! Stol Lat !!!! i dużo dzieci :-)
 
A no z nudów se strzeliłam, nawet sprawdzałam kiedy by był termin porodu jakby @ nie przylazła:-D:-D
Nie ma nic gorszego niż nic nie robienie i myślenie:laugh2::laugh2:
A najgorsze że zaczynam szukać jakieś objawy , których nie mam!!!!!!! ( no bo skąd niby je mogę mieć? ) Najlepiej to mieć tak jak miałam z Nelcią dopiero w 7 tyg. test zrobiłam, bo mi jakoś umknęło ze @ nie dostałam w terminie:-D:-D:-D
 
to niezle ja mialam dostac teoretycznie @ 28 grudnia, test robilam 3 stycznia, ale juz prawie na 100% bylam pewna ze sie cos tam zagniezdzilo, no mialam tylko watpliwosci, czy przypadkiem torbiel nie urosla do kosmicznych rozmiarow. Tylko, ze herbata mi woda sama smakowala a to raczej nie byl torbielowaty objaw, tak jak bezsensowne przesiadywanie w wc i zabawa jedzeniem:-D w 7 to mialam pierwsze usg.
nie mysl duzo bo albo sie jest albo nie, nie ma co wymyslac i szukac objawow na sile:tak:
 
Normalnie nie myślę, bo uważam że co ma być to będzie, ale dzisiaj jest tak ch''''' pogoda że mnie normalnie coś bierze!!!!! najlepiej to bym teraz leżała pod kołdrą z książka albo przez tv ( ja jestem piratem filmowym:-) ściągam seriale z serwerów rosyjskich , dosłownie w 10 min mam 40 min. odcinek - jestem na etapie serialu Heroes ) ale trzeba posiedzieć do tej 18 , a później na zakupy i moje małe M posprzątać bo teściowie przyjeżdżają w sobotę to wstyd taki jak od Krakowa aż do Syberii:-):-):-):-)

Edit:
A przed moim oknem właśnie zaparkował taki fajny widok z rafaello w rękach , ciekawe czy idzie do żony czy do kochanki :))))))))
 
Ostatnia edycja:
a widzisz bedziesz miec zajecie :-D

ja tam jestem zamknieta w dwoch serialach, ktore znam na pamiec prawie ze, a jeszcze jeden mam codziennie w tv, pozostale mam w ladnych pudelkach ze sklepu. Sciagac nie musze, bo innych tasiemcow nie ogladam, jakos w sumie nie trawie seriali. Na rosyjskich szybko leci, to fakt
 
Wiecie co,jak czlowiek ma pecha to ma i zawsze musi sie cos spierdzielic.Moj M jechal po stemple i 0 12 zakopal sie ......do tej pory nie moze wyjechac a na dworze leje jak z kranu szlak by to trafil:wściekła/y:,nie moge mu pomoc i nikogo tam nie ma co za dzien
 
reklama
Do góry