reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
znaczy idiotyzm to ostatni etap ja jestem miedzy debilizmem a imbecylizmem :-D
jak sie rechoczesz do komputera to sie zaczyna ta choroba:-p:-p

ha ha dobre! to ja chyba juz od dawna mam ta chorobe:-D
a no i dobrze, bo dzis dla mnie los nie jest łaskawy:-(

przyszedł mandat sprzed chyba 6 lat, tzn wezwanie do zaplaty za nieoplacony parking miejski:wściekła/y:
a jak wtedy od razu chcialam zaplacic to policjant mnie uspokil i powiedzial ze oni czesto gesto sie przedawniaja no i ze wogole dopiero sciagaja naleznosci za 2003r. Wiec niech spier....;.....!!!

Na dodatek wciaz przychodza upomnienia z ubezpieczalni zebym zaplacila za samochod ktorego nie mam!! wyslalam juz tone dokumentow ale im malo! teraz musze szukac, biegac, jezdzic do komisu gdzie sprzedalam tamte auto i wszystko od nowa:wściekła/y:
 
Lelek mialam taka sama historie z autem 2 lata sie ciagnelo i do sadu trafilo.Zaraz windykacja sie odezwala......masakra jakas:wściekła/y:

livastrid jak to tak sie objawia ,to juz jestem zarazona i tylko sie poglebia:-D
 
niezwykle nielaskawy :no:

uwierz ludziom a cie w trabe zrobia. Ja juz nikogo nie slucham, biegam po pare razy a jak niby jest wszystko cacy to zadam potwierdzenia na pismie albo podstawy prawnej

ha ha dobre! to ja chyba juz od dawna mam ta chorobe:-D
Ty sie zastanow co piszesz:-p tu mowa o niepelnosprawnosci intelektualnej w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym:-p:-p:-p

a mialam pisac, mala kocha swoje male wiezienie zwane kojcem:-D
 
U mnie chodzilo o druga rate OC.Najlepsze bylo to ,ze rata byla zaplacona i mialam swistek na to i wszystko w terminie.Sku.....syny bo inaczej nie mozna.Ksiegowa jak sie pozniej okazalo zle zaksiegowala wplate tzn. na koncie pierwszej raty bo pomylila 0 z 6 .Dostalismy nakaz sadowy zaplaty mimo wyjasniania.Sad sprawe umorzyl jak zobaczyl dowody ,ale nerwow mi to zjadlo :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry