reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Sorry, ale mam nieziemsko wolny internet :dry: B. poszedl na mecz, Elvis spi, a ja do Was :-) Ja musze tez cosik upichcic, bo az nie przystoi, zebym tylko (przewaznie) chinskie zarcie z mikrofalowki jadla :sorry2: Ja szpileczki uwielbiam, ewentualnie baleriny, ale to juz na dluzsze trasy.
 
reklama
livastrid no moj to sie dal wyjezdzic jeszcze zanim poszedl na ten mecz, zebym nic aby nie gadala :-D Ale spoko, w necie kontroluje o ktorej mecz sie konczy i ma wtedy 5 min. do dojscia do domu, bo jest w knajpie 2 ulice stad :-)
 
livastrid dzialajcie, dzialajcie :) A gdzie reszta babeczek??? Pewnie sie juz przytulaja do swoich mezulkow, hmm? :) No ja czekam na mojego, moze cos tam jeszcze zmajstrujemy jak bedzie ochota , bo od 3 dni to zachowujemy sie jak niewyzyte osly :-D:-D
 
lazurowe moze taka potrzebe akurat macie,
no chyba, ze zawsze tak jest u Was,
wazne jest w sumie to by sie razem z tego cieszyc

a reszta gdzie? po mega aktywnym dniu maja ciche dni, jak zwykle:tak:
 
Dopiero wróciłam no i musiałam nadrobić to co tu wypisywałyście , odnośnie kont to my mamy 4:tak::tak::tak::tak:
Mój chodzi na mecze i czasami mnie zabiera, fajnie jest na stadionie, tylko do cholery jasnej dlaczego oni grają zawsze jak jest zimno??????:wściekła/y::wściekła/y:
Nie pamiętam kto to chciał jakieś przepisy, ale polecam sałatkę ze śledziem i z buraczkami , jutro przepis napiszę, od 2 dni chodzi za mną ta sałatka ale nie mam czasu wybrać się na bazar po warzywa, no ale teściowie w sobotę będą to w piątek zrobię:-):-):-)
A Ja zjadłam dzisiaj chyba za szybko pizze no i stoi mi teraz gdzieś tak na wysokości migdałek i nie wiem w którą stronę pchnąć :blink:
 
oj to chyba wyjdzie będzie tylko jedno w tym przypadku:-D:-D:-D:-D może być małe zaskoczenie dla mojego męża:tak::tak::tak::tak::tak:
no a poza tym to poszedł do sąsiada bo mówi że dawno się z nim nie widział :szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry