reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
ja to tez w sumie nie potrzebuje robic wielkich przelewow, bo z jego konta oplacam rachunki, zadluzenie u tesciow itd, on w weekend wyciaga pare gr i mi daje:)
no i mam jeszcze 400zl wychowawczego na swoim co miesiac- ale to do skarpety idzie:-)
 
Czesc

Mialam byc konsekwentna w pisaniu,ale niestety dopiero dzisiaj odpalili neta w pracy.
Widze ,ze nie proznowalyscie kobietki i dobrze.Tematow wiele sie przewalilo od dzikiego seksu lub wielkiej niecheci do kont bankowych.U mnie seks to sprawa ciezka raz sie chce a raz nie haha ,to wtedy nietykalska jestem:-D.Konta sa dwa ,ale kasy na nich nie ma:szok::-D

Wszystkim nie odpisze,bo czasu nie ma za wiele.
Jutro mnie nie ma ,bo okragla rocznica moich urodzin i sie nawale jak meserszmit:-D.30-sci lat minelo jak jeden dzien...............czy jakos tak to lecialo.
 
Czesc juliana!
milo ze sie odezwalas, ale moglabys byc bardziej rozmowna:-D

sto latek!!!


Moje Panie!
Za 2 tygodnie mam 3 rocznice slubu, kompletuje menu:-)
wrzuccie jakies przepisy na dobre, moga byc wystawne dania:-)
oczywiscie bedziemy sami ucztowac, ale najesc sie mozemy, co nie?;-)
 
Ostatnia edycja:
nosz kurcze wczoraj tu trajkotanie pelna para a dzis to co:-p

o juliana nasza zguba, zdrowka i slonka:-D i fasoli :-D

Lelcia, jak przetrawie zarcie to moze cos podrzuce, teraz nie mam checi myslec i patrzec na jedzenie

a moj gadzi malz kupil mi dzis kwiatki, ciekawe co mu po lbie chodzi:tak:
 
reklama
Do góry