reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
mnie nic nie rusza a sam akt jak maz dochodzi to wrecz smieszy i zawsze wybucham smiechem:-D:-D

nie powiem, na poczatku ale to przed slubem bylo fajnie- a moze mi sie wydawalo bo to byla nowosc dla mnie- ale tak ze az znajomemu przescieradlo podarlismy:-D:-D:-D

livastrid ha ha to super hardcore macie:-D:-D:-D
 
Dziewczyny Ja już się upiłam ...... 3 szklankami wody i oczy mi się zamykają a Wy tu o seksie zaczynacie , a Ja przecież muszę się wyspać!!!!!
Idę zapodam sobie kąpiel w wannie z pianką o zapachu brzoskwini a co tam:)
Jutro się do Was zgłoszę po porcje dobrego humoru:)
Słodkich snów.
 
Lelek no to ladnie sie bawiliscie, ze az przescieradlo poszlo, hoho :-D Moze sprobujesz z tymi filmami. Mowie Ci, moj Borys nawet jak nic na to nie wskazuje, ze ma checi, to jak odpali jakis film, to ja juz gotowa jestem sama sie rozbierac, bo wiem co zaraz nastapi. Na niego to bardzo dziala, moze Ty ze swoim tez sprobuj,hmm? ;-)
anastazja przyjemnej kapieli i slodkich snow :)
 
a mi po głowie wciaz chodzi Biały miś...

lazurowe... na mojego dziala ale na mnie nie:-)
wika , anastazja, miłej nocki!
 
Ostatnia edycja:
wika dobrej nocki :)
Lelek ja to tylko angielskiej muzyki teraz slucham, a i jak bylam w Szwajcarii 2 miesiace to tamtejszej sluchalam, bo szef ciagle w pracy wlaczal jedna plyte, ze uszy puchly :dry: Teraz jednak to telewizja niemiecka rzadzi u mnie w domu. Dobrze, ze jeszcze lapka mam, uff...
 
reklama
Ja to zawsze jak dochodzę to łeb w poduszkę i nic nie słychać :-D chociaż nie powiem nie raz Julka się przez obudziła :-D

A co do ostrego dunga to kiedyś jak wynajmowaliśmy mieszkanie to łóżko rozwaliliśmy :-D


Lelek to może faktycznie do seksuologa się wybierzcie.... bo to na prawdę nie fajnie jak się zmuszać musisz :-(
 
Do góry