reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Dziewczyny, nie nastawiajcie się absolutnie na nic!!! Ja też się już nie nastawiam.:no: Niestety, ale coraz bardziej jestem przekonana, że to jednak nie fasolka tylko po prostu zachorowało mi sie...:-( niestety, ale czuję się nienajlepiej, a nawet coraz gorzej, momentami strasznie już mi dokucza to podbrzusze, naprawdę boooli, ajć!:szok: Jest to taki tępy ból czasem kłucie i skurcze w podbrzuszu raczej po środku a nie po bokach, do tego mocne parcie na pęcherz (ale przy tym nic mnie nie boli ani nie piecze przy oddawaniu moczu, dziwne...) a no i te podbrzusze jest całe napięte, powiększone. Z tego co u siebie obserwuję i co wyczytałam w necie i encyklopedii zdrowia to najbardziej obstawiam niestety albo zapalenie pęcherza + cewki moczowej albo zapalenie przydatków (tylko trudno mi stwierdzić, bo moje dolegliwości do żadnej z tych chorób nie pasują w 100%). Dlatego o ile objawy nie ustąpią (w co wątpię) to w pon. idę do gina, chyba powinien mnie przyjąć w takiej sytuacji bez kolejki?:confused: Inaczej na wizytę musiałabym czekać min. miesiąc. Przepraszam za tak dokładny i przydługi opis moich dolegliwości, ale nie chcę, żebyście się nadal łudziły co do tej ciąży.- bo to raczej na nią nie wskazuje, prawda? Jeśli któraś miała kiedyś zapalenie pęcherza lub przydatków i zgadza się z tym mój opis (lub nie) to proszę napiszcie. Bo do pon. to ja tu wykorkuję!!! Zwłaszcza z tej niepewności, co mi jest.:wściekła/y::-(
 
reklama
Isankaale co szkodzi zrobic test?


Przepraszam kochane ale Was opuszczam... nie bedzie dzidzi... nie bedzie staranek:-(
moj maz jest nieodpowiedzialny....

kiedys jak bede miala sile, napisze
 
Lelek ale to że nie będziecie się starać wcale nie dyskwalifikuje Cię z naszego grona, tym bardziej że to wina starego.
Odzywaj się jak będziesz miała ochotę.


Ech... ja też się zastanawiam czy "pakować" się jeszcze raz w pampersy, M znowu zaczął coś kombinować z kasą, wczoraj oszukał mnie na 150 zł :no:
 
isana ja tez tak mam cała noc chodzilam siku i ciagle czuje tylko parcie i nic mnie nie piecze szyjke mam niska ale watpie ze to fasola bo staranek za bardzo nie było owulke chyba mialam w 16dc bo wtedy czyłam najwiekszy bol a kochalismy sie w 13rano i pozniej juz nie
 
czesc dziewczyny

co tu sie dzieje??Lelek tylko nas nie opuszczaj slyszysz??:szok::-(.
Isana bidulko lec z tym do lekarza
kama i ty tez masz watpliwosci?walnij starego w leb niech sie opamieta:wściekła/y:

Mnie dopadlo chorobsko i oslabienie az mi krew z nosa leciala wczoraj,wszystko przez nieprzespane noce i ta popierdzielona zima:wściekła/y:
 
chyba jakieś fatum wisi nad naszym wątkiem, bo ja z M. też jeszcze nie pogodzona i narazie jakoś nie po drodze nam, zeby się godzić. A kij im w zadki!!!!!!!!!!!!
 
:eek:
ej no dziewczyny, przestancie, kazdy ma chwile slabosci
ja wczoraj na trzezwo sie sama na mine wpakowalam, licze, ze nikt nie bedzie pamietac:sorry:
tez czasem jak patrze na tego mezowatego obsranca to dostaje goraczki i juz nie chce miec wiecej dzieci, skoro mam teraz tyle problemow. Wyluzujcie.

odnosnie tranu
W ciazy wduszono mi tran to nic, ze duzo ryb jadlam, bo to i tak za malo:eek: Tu po urodzeniu dziecka zalecaja od 4 tygodnia dawac dziecku 2,5 ml tranu a od 5 miesiaca 5 ml. "to nic, ze pani je duzo ryb. To ciagle za malo". Faktycznie tu dzieciaki duzo tranu pija od niemowlectwa i jakos im to nie szkodzi. Przez ciaze sama zaczelam i jakos sie przyzwyczailam, choc na poczatku przez gardlo mi to przejsc nie chcialo. Mala oczywiscie tez dostaje.


wpadne do Was wieczorkiem, bo teraz mam chaos do ogarniecia
trzymajcie sie dziewczynki
 
Livastrid chwilę słabości? dla mnie to żadne wytłumaczenie, ok wypowiedziałaś się, wyluzować nie zamierzam....
Nie znasz sytuacji.... już trochę za dużo tych chwila ma.
 
reklama
Ojć, dziś tu taka grobowa atmosfera.. No faceci potrafią wkurzyć, ale w sumie my, baby, też ;-) U nas w domu rozkłada się to w miare równomiernie, ale to może ja po prostu jestem bardziej upierdliwa niż Wy ;-)
Mam nadzieję, ze Wam wszystkim się jakoś poukłada, a Wasi ukochani przyjdą do Was z przeprosinami - w końcu weekend, trzeba korzystać z czasu wolnego..

Livastrid - a ja dziś zupełnie przypadkiem tez kupiłam dla Stasia tran (z wątroby dorsza ;-)) :-D Kupowałam troche roznych leków, a przy okazji chciałam coś z omega-3 bo Staszko ryb nie lubi, więc od czasu do czasu dajemy suplementację (jak pamiętamy ;-)) - no i pani zapreoponowała mi własnie tran :-D Spróbowałam, fanka nie zostanę mimo, że smak rzeczywiście cytrynowy, ale mam nadzieje, że dziecię polubi :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry