reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Czeee :-)

Agnieszka udanego spotkania życzę.


Livastrid aż strach się Ciebie bać :-D


Martolinka u Nas od samego rana sypie :dry:

Ale jest światełko nadziei w pogodzie gadali że pod koniec następnego tygodnia ma przyjśc już wiosna :tak: jupiii!
Bo już na prawdę na psychę zaczyna mi ta pogoda siadać.
 
reklama
martolinka Ty nie pytaj nawalilo znow tego sniegu:crazy: wczoraj przed wyjazdem mialam odsniezone a jak wrocilam to nawet sladu po odsniezaniu nie bylo. Ja sobie poczekam do wiosny chyba jeszcze z miesiac:-p Temperaturka znosna, bo -2, ale ten snieg:szok:

nie wiem kaamaa ja tam jestem najspokojniejszy, najmilszy i naj mniej gadatliwy czlowiek pod sloncem. Bynajmniej wiekszosc ma taka opinie, i widze, ze Ty tez;-)
 
Witajcie niedobruchy!:-D:-D


Ja juz po wizycie,tzn juz dawno ale musialam dom ogarnac.

Otoz- ogolnie jest ok, nie ma przeciwwskazan do nastepnej ciazy, zero torbieli(o dziwo), jedyne co to twarde tkanki kolagenowe- stad ten bol podczas. Gin powiedzial ze proponuje mi jesli wszystko byloby ok - jednak porod SN bo wtedy te tkanki sie zregeneruja na nowo i prawdopodobnie wogole kolejna ciaza bedzie dla mnie wybawieniem.
Z wizyty jestem zadowolona ale z platnosci nie:wściekła/y: maja jak byk napisane ze dla pracownikow medycznych 30%znizki, a pielegniarka nie dosc ze wypisywala mi 20% to jak jej zwrocilam uwage to sie obrazila i wypisala nowy czek z tym ze zle policzyla i orznela mnie na 12zl! Nastepnym razem sama policze.

Przepraszam ze tylko o sobie ale moje dziecie ma dzisiaj szal i nie ogarniam go.Jak tylko sie uspokoi to nadrobie.

Isana- rob ten test!
 
a ja mam dzis zly dzien :-( kluje mnie jajnik, przypadkiem odwiedzilam dzis oddzial paliatywny w szpitalu i zrobilo mi sie strasznie niedobrze :-(
 
Cześć dziewczyny!:-)
Kochane jesteście, że o mnie pamiętacie i trzymacie &&&.:tak:
Byłam dziesaij u lekarza ogólnego, dokładniej opisałam na zamkn. A tak w skrócie: nic nie stwierdza jednoznacznie, mówi, że wg niej mało wskazuje na problemy z pęcherzem i raczej wyklucza nerki. Za to może to być zapalenie przydatków albo... początek ciąży!:szok: Powiedziała, że często są takie objawy na samym początku. Ja nic jej nie sugerowalam. Powiedziała, żebym zrobiła test ciążowy. Mam też zrobic badanie moczu w razie co i jeśli ani to ani test niczego nie pokażą to mam iść do gina. Test juz kupiłam. Ale zrobię jutro rano. Albo w niedzielę. Żeby was przetrzymać! A co! Żartuję..;-)

Maron- a co ci jest? Od czego tak się czujesz? @ już przyszła?:confused:

Lelek- no widzisz, teraz to tylko staranka!:tak::-D
 
Lelek widzisz mówiłam że będzie wsio dobrze :tak: To teraz stary przyjeżdza i Go dopadasz co? :-D


Isana ja Ci dam przetrzymam! :-D proszę z rana maszerować do łazienki, siknać i poinformować o wyniku :-D
 
reklama
Do góry