reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
hej
byłam dzisiaj u przyjaciółki i bylo super, w drodze powrotnej pojechałam na zakupy wszystko ładnie pięknie tyle, że .... zgubiłam 150 zl, nie wiem wypadło mi, albo nie wzięłam reszty, albo źle mi wydano ach jak ja nie lubię tych pieniędzy w nominale 200 zł, a na pewno mialam tyle kasy jak wyjeżdżałam na zakupy bo liczyłam, a pop powrocie jak szłam zaplacić za zdjęcia Milenki w przedszkolu to się kapłam. Mam niestety nauczkę na przyszlość
 
cześć mam troszke zamieszania teraz bo mój tata niedługo ma komisję w sprawie renty i jeździmy po lekarzach , ale wpadłam do Was , byłam na zakupach kupiłam spodnie i sweterek i jestem zadowolona , tylko dyńka mnie boli .ale wzięłam apap i licze ,że szybko minie , nie dam rady nadrobić wszystkiego , ale wszystkie was pozdrawiam i witam, u mnie zimmmno , wieje i leje i ogólnie zmarzłam na zkupach jak diabli,żałuję ,że autkiem nie pojechałam w taką pogodę jak ta kocham nasze autko :tak:
 
mikusia84- Kurcze, nie fajnie z tą zgubioną kasą;/
kobietka22- Ja właśnie jeżdżę samochodem jak tylko mam okazję, ponieważ nie mam jeszcze swojego(mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już będę miała:) ), mój kochany brat mi często pożycza. :)
 
mikusia- może to przez pogode takie roztargnienie ale fakt nie najmniejsza sumke zapodzialas-ja wogole nie lubie gotowki i zadko mam ja przy sobie...czasami to plus ale czasami minus

kobietka- mam nadzieje, że twój tata dostanie rente i nie będa robic problemów. Mam nadzije, ze troche się u Ciebie poukładało od czau kiedy nam wspominałaś o swoich problemach :) Pozdrawiam

My zamówiliśmy dzis szafe do sypilani. Jutro bedzie wycena a za dwa tygodnie szafa bedzie juz u nas :) Ale sie ciesze bo nastawialm sie na przynajmniej miesieczne oczekiwanie:)
 
Kobietka współczuje przejsć i stresu związanych z komisją
Ja jeżeli chodzi o ciuchy to jakos ostatnio nie szaleje, bo jak zamierzam zaciążyć to potem co robić z mega ilością ubrań:szok:, które miało sie raz na sobie hihi
Kupiłam 2 pary kozaków-długie i krótkie, sweterki mam z tamtego roku, płaszcz też kupiłam rok temu czarny-uniwersalny jutro odbieram z pralni chemicznej, chciałabym kupić kurtkę, ale nic nie może mi przypasować
Narazie staram się jak najwięcej odkladac kasy:tak:
Jak się planuje ciąże to są naprawde koszty-sam feminatal matafolin 800 nie jest tani, do tego biore folik, co 2 dzien magnez, 2 razy w tyg po 1 kapsułce kwasów omega, i raz w tyg 1 tabletkę cynku forte. Konsultowałam to z lekarzem i on stwierdził,ze taki zestaw mi na bank nie zaszkodzi, a że cere mam nieciekawą to nawet dobrze, że biorę.
Teraz 2 listopada mam 2 dawkę szczepionki 50 zł, w listopadzie planuje wizyte u gina-kolejne 120, chce przed ginem zrobić badania-morfo, ob, toxo, cyto, mocz ogólny bo kazała mi to przynieść, więc nie wiem czy w 200 zł w laboratorium się zamknę:szok:, ale potem będę spokojniejsza, powiem Wam, że w ciązy z Milenką miałam wysokie białe krwinki w moczu i nie wiem czy to nie czasem nawet sprzed ciązy
teraz chce być spokojniejsza
 
hej
byłam dzisiaj u przyjaciółki i bylo super, w drodze powrotnej pojechałam na zakupy wszystko ładnie pięknie tyle, że .... zgubiłam 150 zl, nie wiem wypadło mi, albo nie wzięłam reszty, albo źle mi wydano ach jak ja nie lubię tych pieniędzy w nominale 200 zł, a na pewno mialam tyle kasy jak wyjeżdżałam na zakupy bo liczyłam, a pop powrocie jak szłam zaplacić za zdjęcia Milenki w przedszkolu to się kapłam. Mam niestety nauczkę na przyszlość

No to nie ciekawie z tą kasą :( A może Ci kto podpierniczył?? Ja kiedyś zostałam okradziona w pociągu, nie miałam dużo, bo tylko 50 zł (tzn. wtedy dla mnie studentki 50 zł to była kupa kasy) w portfelu, no ale niesmak pozostał. No i niestety musiałam wyrabiać dokumenty nowe, bo też były w portfelu i od tego czasu dokumentów i kasy nie trzymam razem !!!

cześć mam troszke zamieszania teraz bo mój tata niedługo ma komisję w sprawie renty i jeździmy po lekarzach , ale wpadłam do Was , byłam na zakupach kupiłam spodnie i sweterek i jestem zadowolona , tylko dyńka mnie boli .ale wzięłam apap i licze ,że szybko minie , nie dam rady nadrobić wszystkiego , ale wszystkie was pozdrawiam i witam, u mnie zimmmno , wieje i leje i ogólnie zmarzłam na zkupach jak diabli,żałuję ,że autkiem nie pojechałam w taką pogodę jak ta kocham nasze autko :tak:

Powodzenia na komisji :) A kiedy Tata ma termin?
Ja ostatnio tez zrobiłam ubraniowe zakupy i mam nadzieję, że juz nie będe zmuszona biegać po sklepach, bo bardzo tego nie lubię!!

My zamówiliśmy dzis szafe do sypilani. Jutro bedzie wycena a za dwa tygodnie szafa bedzie juz u nas :) Ale sie ciesze bo nastawialm sie na przynajmniej miesieczne oczekiwanie:)

Całą pod zabudowę?? Czy taką wolnostojącą?? To teraz będziesz miała zajęcie układając ciuszki w nowym nabytku :)))
 
witam sie
ja dzisiaj na zakupkach :) bylo super odpoczęlam od pieluch :) i mam nowe siły na walkę z kupami mojego smyka :p


Witam już czwartkowo :)) jeszzcze jutro i weekend, jupiiiiiii :))

Co do nadżerki, to na wizycie poporodowej ginka stwierdziła u mnie małą nadżerkę i kazała przyjść za pół roku i wtedy miała podjąć decyzję co z nią dalej robimy. Bo np. moglo się okazać, że nadżerka sie wchłonęła. Ale wstyd się przyznać, ale nie mam kiedy do niej sie wybrać, bu u niej zawsze jest pełno ludzi, niby zapisuje na konkretną godzinę, ale zawsze się u niej czeka.

ja jakoś omijam gina szerokim lukiem bo badanie po porodzie bylo mega bolesne :/ jakos tak mi sie ie spieszy a tez mam nadżerke

Kobietka współczuje przejsć i stresu związanych z komisją
Ja jeżeli chodzi o ciuchy to jakos ostatnio nie szaleje, bo jak zamierzam zaciążyć to potem co robić z mega ilością ubrań:szok:, które miało sie raz na sobie hihi
Kupiłam 2 pary kozaków-długie i krótkie, sweterki mam z tamtego roku, płaszcz też kupiłam rok temu czarny-uniwersalny jutro odbieram z pralni chemicznej, chciałabym kupić kurtkę, ale nic nie może mi przypasować
Narazie staram się jak najwięcej odkladac kasy:tak:
Jak się planuje ciąże to są naprawde koszty-sam feminatal matafolin 800 nie jest tani, do tego biore folik, co 2 dzien magnez, 2 razy w tyg po 1 kapsułce kwasów omega, i raz w tyg 1 tabletkę cynku forte. Konsultowałam to z lekarzem i on stwierdził,ze taki zestaw mi na bank nie zaszkodzi, a że cere mam nieciekawą to nawet dobrze, że biorę.
Teraz 2 listopada mam 2 dawkę szczepionki 50 zł, w listopadzie planuje wizyte u gina-kolejne 120, chce przed ginem zrobić badania-morfo, ob, toxo, cyto, mocz ogólny bo kazała mi to przynieść, więc nie wiem czy w 200 zł w laboratorium się zamknę:szok:, ale potem będę spokojniejsza, powiem Wam, że w ciązy z Milenką miałam wysokie białe krwinki w moczu i nie wiem czy to nie czasem nawet sprzed ciązy
teraz chce być spokojniejsza

no to faktycznie nieciekawie, ja ogólnie po ciaży musze zmieniać szafę przed ciażą nosilam rozmiar 38-40 a teraz noszę rozmiar 36-38.
 
Wika myśle poprostu, że baba w kiosku nie wydała mi reszty jak kupowałam krate do telef50, dałam jej 200 zł, ona poszła do terminala po karte chwile to trwało, jakis dziadek cos w międzyczasie kupował, no i ja pewnie za karte i o reszcie zapomnialam-spieszyłam się, ale też nie jestem na 100% pewna, no mi tez szkoda 150 zł to też coś jest, ale mam nauczkę

Pajka ja tez jestem chudsza niż przed ciążą w sumie jade na 36 rozm, rzadko spodnie 38, a bluzki niektore nawet xs wchodze, chociaż góre wolalabym bardziej obfitą miec
 
reklama
Wika ja tez jestem chudsza niż przed ciążą w sumie jade na 36 rozm, rzadko spodnie 38, a bluzki niektore nawet xs wchodze, chociaż góre wolalabym bardziej obfitą miec

no to faktycznie nieciekawie, ja ogólnie po ciaży musze zmieniać szafę przed ciażą nosilam rozmiar 38-40 a teraz noszę rozmiar 36-38.

Wow ale z Was szczuplutkie dziewczyny :)
 
Do góry