reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
livastrid - poprawię Cię trochę pozwolisz?
Coś mi się chce ale nie wiem KOGO:tak::tak::tak::tak:

Ja sobie wylałam kiedyś na brzuch szklankę herbaty którą dopiero co zalałam , blizny miałam okropne, ale po paru latach zeszło.
maron - miłego dnia :)
 
Dzisiaj mam 28dc na prawdopodobnie 28dniowy cykl więc nie wiem. Zapytaj mnie w niedzielę to Ci powiem ;)
OK zapytam w niedzielę:)
Kciuki zaciśnięte &&&

Jeśli się doczekasz do w sobotę prześlę karpatki kawałek :-D

Ja kiedyś też zaczynałam pakowanie się do wyjazdu miesiąc przed, a ostatnio ( to było 1,5 roku temu :-() rano jeszcze na zakupach byłam a o 17 już w pociągu siedziałam:tak:

ooo tak plissss:)


Ja także uciekam kochane obowiązki wzywają...:)

Miłego dnia życzę
baj baj!
 
livastrid fajnie ze juz po zabiegu;-) mowisz ze moglabys sie opalac?? u nas leje:wściekła/y:

maron milej pracki!

KrolowaFal no, no to niedlugo bedziesz testowac jak @ nie przyjdzie;-)
 
Może masz chętkę na widoki w Bułgarii ?:tak::tak::tak::tak:

lazurowe
- pewnie na zakupach jesteś , ale jak wrócisz to trzeba pomyśleć żeby jakiś widok sprowadzić do Polski :-D:-D:-D:-D
 
Żeby nie za wcześnie to będę testować niedziela/poniedziałek. Dzięki dziewczyny za &&&. Jak się uda to fluidkami was zasypię.
 
Żeby nie za wcześnie to będę testować niedziela/poniedziałek. Dzięki dziewczyny za &&&. Jak się uda to fluidkami was zasypię.

To Ja jako pierwsza ustawiam się w kolejce:-) po te fluidki oczywiście:tak::tak:

agnieszka
- już zapisałam że jak tylko teściowa karpatkę przywiezie od razu do Ciebie kawałek poleci :)
 
e ja pierwsza chce fluidy :-p
albo raczej moj wstreciuch:-pale ja tez :-D:-p

nie, no u mnie naprawde jest bosko, nawet chce mi sie na lono natury isc, no wlasnie anastazja, nie no moze nie z bulgarii, ale wlasnie jest tu taki jeden widok...:rolleyes: dobrze, ze wstreciuch tego nie czyta:-pbo by mnie w chalupie chyba zamknal, ale pomarzyc mozna:-D
 
reklama
livastrid fajnie ze masz na kim oko zawiesic, a ja odkad wyszlam za maz nie widzialam nikogo- nawet na ulicy kto by moja uwage przyciagnal! a rozgladam sie mocno!:-D
 
Do góry