reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

O tak przedział 20-30 najlepszy;-);-)
Ja mam 3 lata starszego od siebie ale jakoś nigdy nie przywiązywałam uwagi do tego ile lat ma być starszy ode mnie mąż.
Ja to miałam kiedyś takiego chłopaka , ciacho normalnie , no ale sku'''' :wściekła/y::wściekła/y: przez miesiąc zdradzał mnie !!!!!! I to z laską która była grubsza ode mnie a mi co chwila powtarzał że za gruba jestem ( a ważyłam wtedy jakieś 57 kg ), ale żeby było śmiesznie to urodziny miała tego samego dnia co ja :-D:-D:-D a dowiedziałam się o niej z gg, bo ON rozmawiał z NIĄ na moim kompie, to Ja w archiwum jego gg luknęłam i odezwałam się do tej laski że niby jestem nieznajomy facet który chcę ją poznac i wyciągnęłam od niej cała informacje, gdzie i z kim się spotyka, jak długo itd. I wiedziała o mnie !!!! no i na sam koniec napisałam że to właśnie JA jestem , dziewczyna w szoku była:-):-)
sorry że tak się rozpisałam ,ale tak mnie coś naszło:sorry2:
 
reklama
dopoki jakas Mariolka go nie zaspokoila:-D
:-D:-D:-D

hej martolinka 2 lata temu to dla mnie temat dzieci nie istnial:-D o tej porze gonilam z gpsem po lasach, tylko maz cos mi tam pobakiwal:-p

Wy te obiadki robicie, sama sie glodna robie:-p

czlowiek czasem musi sie wygadac gdzies, anastazja:tak:
dla mnie zawsze musial byc starszy min o 3 lata, a moj jest 7 lat starszy
 
Lelek 3 lata to jak jakbyście rówieśnikami byli, bo chłopy przecież 3 lata za Nami :-D

Mój jest ode mnie o 5 lat starszy :-p


Widzę że temat zdradowy się urodził tak więc ja za moim pierwszym w ogień bym poszła :-D zero opamiętania :-D
Do dzisiaj mam przed oczami te seksi ciałko mmm.



Królowa ja też trzymam kciuki!


Livastrid super że już jesteście po szczepieniu, mam nadzieję że Mysza nie będzie marudna.


Lelek rozdziawo! to nic poważnego? masz bąble?
 
hehe kaamaa jak ja pomysle jak tamten mnie calowal... tylko musniecie w usta mi wystarczylo do kisielu w majtach jak to livastrid okreslila:-D

a łapa czerwona ale babli niet, smaruje sudokremem i tak nie pali juz
 
moj tylko 3 lata ale i tak uwazam go za dzieciucha:-D


anastazja ale laska miala tupet!! no i faceta bym zabila! gad jeden:wściekła/y:

głupia byłam i nie zabiłam, a nawet czasami życzenia świątecze wysyła do mnie, jakaś go już złapała - na dziecko:tak::tak: 1,5 roku temu urodziła mu się córka, ciekawa jestem czy dalej tak na lewo chodzi:blink: Także ani Ja ani tamta, trzecia w akcje wkroczyła:-)

Ja mojego kocham za to że właśnie tak się wygłupia jak dziecko czasami, jak jeździliśmy do mojej chrześnicy to lubił w klocki się z nią bawić, dobrym ojcem będzie:-)
 
Lelek dobrze że nie ma bąbli... popiecze i będzie oł rajt :tak:

A myslisz że ja w tej chwili kiślu nie mam :-D


Ja też bardzo kocham M, strasznie długo starał się o mnie i w końcu wystarał, chociaż nie powiem czasami mam ochotę Go przez okno wypieprzyć :-D
 
reklama
Do góry