reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

lelek to moze jednak poczekajcie jeszcze ze staraniami :-) sama nie wiem, ale nic na sile :-)
ja lece prostowac wlosy i za godz do pracy
 
reklama
Aga- jeszcze chwilę zaczekam z takim suwaczkiem, zwłaszcza, ze teraz dzidzia mi jakoś nie w głowie...:-:)-(

Lelek właśnie muszę poszukać czegoś na weekend majowy... ale nie mam koncepcji, gdzie jechać.:-( Oczywiście M. jak zawsze zostawia takie rzeczy mi, nie lubię sama podejmować decyzji co to wyjazdów:no::no:

Maron- działaj, działaj, wpadki się zdarzają. :-D:-D NA szczęście, bo jak by nie było wpadek to i połowy dzieci by z nami nie było:szok::szok:

Ja też idę poprasować, bo Igorowi nie miałam co dzisiaj założyć na tyłek:szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Livastrid- ale kiedy to będzie, ze sobie siądziesz z dziecmi i normalnie pogadasz???
no ja myślę że z 4 latkiem to już (czasami:-p) można usiąść i normalnie pogadać:-ppod warunkiem że akurat on tego chce;-)
doczytałam Wasze wątpliwości i cieszę się że sama nie jestem:sorry2:mam takie dni że chce już natychmiast teraz, a są takie że patrzę bardziej realistycznie i wtedy wypadałoby do listopada się wstrzymać:dry:ech sama już nie wiem, bo że druga dzidzia ma być to pewne, ale nigdy nie będzie najodpowiedniejszego momentu
Hej :)

Aniu, ja już nie mam siły:no::no: wszystko mnie boli... do tego masakryczny katar i ból gardła. Mam dość.:-:)-:)-(
Wikuś ja mam dokładnie to samo, całą noc nie spałam, nie mogę nosa odetkać, w głowie mi się kręci, a do tego na jedzenie patrzeć nie mogę bo wszystko na gorzko mi smakuje:no:(chociaż to ma swój plus, bo na wadze na pewno zjechałam:-p)
Maron my też planujemy wprowadzić metody naturalne na jakiś czas po ślubie:tak:
 
Hej Aniu :) Ty jestes w lepszej sytuacji, bo masz już dużego Syna z którym czasami;-) można pogadać:-D A ja??? Dwójka maluchów:szok: Noworodek z kolką i buntujący się dwulatek:szok::szok: Dzisiaj to ponad moje siły:-(
A tej grypy to mam już po dziurki w nosie i oddychać w nocy tez nie mogę, wrrrr... kiedy to się skończy???

Agnieszka- nie w głowie, bo Igor ostatnimi dniami przechodzi samego siebie, ja jestem osłabiona i nie mam do niego wogóle cierpliowści i jak pomyślę, że mam miec jeszcz jednego malca w domu, to mnie ciarki przechodzą. Pewnie to chwilowe i mi minie;-). Mam nadzieje:tak:

Maron- my jedziemy na gumkach, ale ich bardzo nie lubimy:no:
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka witaj i dziękuję:tak::-D
Wikuś ja cierpię już 5 dzień i nie widzę poprawy:no::wściekła/y:
my od czasu odstawienia anty też gumki, ale ja jakoś dyskomfortu nie odczuwam, nawet wolę to od anty, które powodowały u mnie taki spadek libido,że sam M kupił mi asequrellę:-p;-)
 
Ania ja od czwartku popołudniu. Byłam u lekarza i dostałam tylko paracetamol, bo karmię wiec wszystko inne odpada.. A Przemek nie załapał od Ciebie przeziębienia?
 
reklama
Do góry