reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

e to luzik a byl juz pierwszy guz?;-)

pewnie dluzej trzeba by wcinac by byly efekty, ale kaamaa kiedys napisala fajny przepis na selerowke dla dzieci:tak: chodzi po prostu o cynk i witaminy z grupy b

palisz moze?
 
reklama
nie pale..

tez mam jakis przepis na selerowke:) tylko musze go poszukac


A jesli chodzi o guzy to Milosz ma jakas twarda glowe, bo juz tyle razy mocno przydzwonil a i tak guza niet:)


A.... Wczoraj oszpecilam dziecko:-( obcinalismy mu wloski- tak jak wczesniej na grzybka, maz cos majstrowal przy maszynce i oddal mi ja zebym zaczela strzyc, bylam przekonana ze ustawil nozyk jak trzeba! ja ciachnelam a tam lysa glowka zostala! wiec synus wyglada terax jak Zagłoba:)
 
A jesli chodzi o guzy to Milosz ma jakas twarda glowe, bo juz tyle razy mocno przydzwonil a i tak guza niet:)


A.... Wczoraj oszpecilam dziecko:-( obcinalismy mu wloski- tak jak wczesniej na grzybka, maz cos majstrowal przy maszynce i oddal mi ja zebym zaczela strzyc, bylam przekonana ze ustawil nozyk jak trzeba! ja ciachnelam a tam lysa glowka zostala! wiec synus wyglada terax jak Zagłoba:)


no to ma fajny fryz:-D:-D:-D, odrosnie:-D:-D:-D

bo mi guza zaliczyla tez pare dni temu a jeszcze nie chodzi:sorry:


papatki,
spac ide
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja!

Livastrid to masz spryciule, a jak zacznie chodzic to juz wogole!:-D;-)

agnieszka super ze wszystko sie uklada i ze masz dobry humorek:-)
a nowy suwaczek czego bedzie dotyczyl?

U nas noc taka sobie, Milosz cos zle sie czul- kaszlal, rano kichal ale teraz juz ok.

Ja obiad mam z wczoraj, tylko ze dzis zamiast ziemniakow bedzie ryz:-)
 
jaki nowy suwaczek?? :-)
ja odwiozlam meza do pracy, zjadlam sniadanie i na 12 ja jade pracowac ehhh do 20.00 dzis
 
maron,lelek witajcie :-)

nowy suwaczek będzie dotyczył @,dnia testowania.
nie długo zaczynamy starania już tak oficjalnie,na urlopie będziemy działać a w maju będzie pierwsze i mam nadzieję ostatnie testowanie:)

lelek zdrówka dla małego:)
maron Ty tak samo zapracowana jak i Ja :)
 
reklama
a ja czuje sie jak oszukaniec..... bo przeciez niby staranka mielismy zaczac od marca, ale tylko raz mezowi pozwolilam zaszalec i wogole robie to na pol gwizdka poki co. No ale to jest zwiazane z nasza sytuacja o ktorej kiedys pisalam. Zdarzylaby sie wpadka to byloby ok i przstalabym kombinowac;-)

agnieszka ja tez Ci zycze aby udalo sie za pierwszym podejsciem!


maron praca ludzi wzbogaca! wiec pracuj, pracuj:-D
 
Do góry