reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie w 2012

Agnieszka wyniki to ja już mam. Ale ciekawa jestem , co powie alergolog na nie. Bo na 6 klas uczulenia na mleko krowie Igor jest w klasie 3.

Kaamaa to jak zrobisz pranie u siebie to podskoczyłabyś do mnie, bo ja zawsze w soboteę robie pranie ale ze względu na mąją niedyspozycję sobotnią pranie się nie zrobiło....

Kobitki, czy słyszałyście coś o dzbankach filtrujących BRITA??? Mam straszny kamień w wodzie i musze coś z tym zrobić..
 
reklama
sobie tak mysle, ze moze zaczne ten kwas brac:-p
hej :)
tak tak :tak: nie będę sama...
Agnieszka wyniki to ja już mam. Ale ciekawa jestem , co powie alergolog na nie. Bo na 6 klas uczulenia na mleko krowie Igor jest w klasie 3.


Kobitki, czy słyszałyście coś o dzbankach filtrujących BRITA??? Mam straszny kamień w wodzie i musze coś z tym zrobić..

aaa rozumiem więc napisz jak będziesz po konsultacji z lekarzem...
a o filtrze kiedyś coś słyszałam ale osobiście nigdy nie miałam...
 
Mama Sówka mi też podoba się delti, ale szukam czegoś z szerszym i wygodniejszym siedziskiem.

kama nam potrzebny w sumie tylko na wyjazd, więc chcemy jak najmniejszy, ale też w miarę wygodny:-) w domu mamy fajną spacerówkę z dużymi pompowanymi kołami i dużym wygodnym siedziskiem, ale na wyjazdy jest do bani, bo dużo miejsca zajmuje w aucie i jest strasznie ciężki:szok:

Kobitki, czy słyszałyście coś o dzbankach filtrujących BRITA??? Mam straszny kamień w wodzie i musze coś z tym zrobić..

Wika o tych dzbankach nic nie wiem, ale my mamy w domu QUICK&HOT Tefala i jesteśmy bardzo zadowoleni:-) co prawda używamy tylko do robienia mleka, kaszek i picia dla Bartusia, ale od razu filtruje wodę:-) leci woda o temp pokojowej albo wrzątek:tak: filtr trzeba wymieniać mniej więcej co 1,5 miesiąca:tak:

Agnieszka jak możesz to wpisz, że my zaczynamy staranka w czerwcu:-)
 
Agnieszka dziękuję, właśnie zamówiłam mam nadzieję że nie będę żałować bo nawet tego wózka na oczy nie widziałam :zawstydzona/y:

Wika to zamów krasnoludki :-D

3 na 6 to chyba nie jest tak źle, mam nadzieję że będzie ok.

A co do Brity to nigdy nie używałam ale ogólnie ma dobre opinie.



A tak Livastrid ma rację jeszcze można przykładać torebki zaparzonej już herbaty. Moja teściowa tak zawsze robi i pomaga.

W prysznicu pranie :-D to odkręć wodę, może samo się upierze :-D
 
hej!


Ja tez mam pelno prania i.... bolaca mysz:-( maz mnie zmolestowal 2 dni pod rzad a to nie na moje zdrowie:szok: a i dzis dalam mu pole do popisu- JEDNORAZOWE poki co, no i zobaczymy czy za zlotym strzalem potrafi zrobic mi bobasa:-D:-D


wika, daj znac po wizycie

livastrid o zyjesz!;-)
 
reklama
Agnieszka u mnie też piękne słoneczko ale -2 na termometrze.

No nic przekonam się za kilka dni, mają dzisiaj wysłać kurierem, myślę że po jutrze już powinien przyjść.


Lelek uhuuuu to jak za pierwszym razem "zaleje" :-D to mistrzunio :-D
 
Do góry