reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Olaboga, jesteście Wielkie! Tyle postów od mojego ostatniego pobytu, że az mam problem z doczytaniem wszystkiego - o spamiętaniu już nie wspomnę ;-) Ale ze było o słodyczach to ja też dopisze się do klubu tych, co je lubią - nawet bardzo :-D Choć powinnam być na diecie to jakos tak mi to nie idzie i cały czas wmawiam sobie, że "od jutra" ;-) Ale cóż, żyje się raz! :-)

Wszystkim leczącym się dziewczynom życzę jak najmniej kontaktu ze służbą zdrowia! :-)

A co do zakupów - ja jestem chyba taką prawdziwą zakupoholiczką - przy czym głównie kupuję w Stanach [zwłaszcza mowa tu o rzeczach dla Stasia - no i w ilościach prawie hurtowych] - jakość rzeczy jest fajniejsza, a łącznie z wysyłką wychodzi to tyle samo (jak nie mniej!) ile wydałabym w Polsce :-D Ale prawda prawdą, że za żadne skarby nie mogłabym przyznać się mojemu kochanemu Męzowi ile pieniążków schodzi na zakupy, bo by na zawał padł ;-)
No i jeszcze jedne zakupy ostatnio mnie wciągnęły (az wstyd przyznać :zawstydzona/y:) - CIĄŻOWE ;-) W sumie to w ciagu ostatnich 2 miesięcy kupiłam chyba z 4 pary spodni ciążowych, kilka bluzeczek, 2 bluzy, 2 sweterki, 4 biustonosze do karmienia i płaszczyk ciążowy - ale na swoją obronę staram się wszystko kupować na wyprzedażach :-D Jak będę miała więcej luzu to mam zamiar też zrobić rozeznanie na allegro, bo można tam wyhaczyc cuda w bardzo przystepnych cenach :-D
 
reklama
phoenix mnie tez bardzo korca zakupy ciazowe ale ostatkiem silnej woli sie powstzrymuje:-p

A jesli chodzi ogolnie o zakupy to powiem tak- jesli sa pieniadze i nie mamy akurat szczytnych celow to zazwyczaj jedziemy do galerii albo na gielde i wydajemy, a jesli nie ma to tez potrafie sie obejsc. A ze teraz wciaz oszczedzamy ze wzgledu na budowe to kupujemu tylko to co naprawde trzeba a to co nam sie tylko podoba- raczej nie. No ale zdarza sie ze kobieca natura wezmie gora i wtedy poluje na cos na allegro, ale to zazwyczaj dla Miloszka.
 
Kobitki jestem z Wami dzisiaj myślami, ale ciałem w kuchni, bo mnie wzięło na porządki (co się nie często zdarza, wiec trezba wykorzystać!!!) Muszę doprowadzić do ładu okap, zlew i indukcję!!! Może wpadne później :) a jak nie to MIŁEJ NOCKI :)
 
Phoenix w jaki sposób kupujesz ciuszki w stanach? masz kogoś znajomego tam? czy jakieś stronki?

Fakt ubranka angielskie i amerykańskie nie mają sobie równych.

Niby mam ojca w Stanach ale nie gadalismy ze sobą od 2 lat :zawstydzona/y:
 
no ja na poczatku to tez nie bo lezalam ale wlasnie juz z brzucholem, i to wlasnie imalam sie dziwnych, ciezkich zajec jak maz nie widzial:-)
 
livastrid Ty agentko:szok:

Ja to na poczatku to zapomnialam sie i jak bylam u taty i tel zadzwonil to z przyzwyczajenia skoczylam ze schodow na dol(9stopni) i od razu zaczelam krwawic:-(

Kaamaa szkoda ze nie utrzymujesz kontaktu z ojcem:-(
 
reklama
Do góry