reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

trzeba by bylo wszystkich w rzadku poustawiac:-D
Chyba zbyt miekka jestem. No, ale roboty nie przynosi sie do domu;-)

Dobra skonczylam zrzut z cyckow, wreszcie puste.

Trzeba by tak cos sensownego porobic. W sumie powinnam troche z jezyka sie poduczyc, no ale mi sie nie chce:-p
 
reklama
pochwaliłam sie pogodą i co?? Kurka wodna sypie tak, ze szok!!! ZIMA WRACA!!!!!!!!!

A i dzwonił M., zeby obiadu nie gotować, bo zjemy na mieście :)) Jupi_ mój szczęśliwy dzień - nie nawidzę stać pry garach!!!
 
No nie dziewczyny, zostawic Was same to piszecie jak nakrecone:-D:-D ale to super;-)

Nawet nie wiem co mam odpisac bo tyle naskrobalyscie.
Maron wedle zyczenia niech @ przyjdzie.

Juz nie pamietam ktora- fajnie ze bobo przespalo cala noc

Kupilam folik!!:-) a dokladnie AMBIO.

My po lekarzu, Wyniki nic a nic sie nie poprawily, jedyne pocieszenie to ze Milosz w koncu od czerwca przytyl UWAGA 100g i urosl 2 cm. Ma juz 79cm i wazy 8,5kg
yahoo.gif
yahoo.gif

Dieta,jeszcze raz dieta i co 2 miesiace monitoring kalu, dopiero jak wszystkie toksyny, skrobia uciekna z malego bedziemy myslec o wprowadzeniu glutenu, a to moze trwac.........

Babka mowila ze ostatnio zdarzyl jej sie przypadek gdzie alergia na gluten u pewnej dziewczynki ujawnila sie dopiero w 6 roku zycia!:szok:



A ja rano bylam u lekarza, pozniej wyslala nas jeszcze na pobranie krwi,bieglam na 3 pietro z ancymonem na rekach po rozliczony pit, zakupow juz nie zdazylam zrobic ale obiad tak i uwaga --- upieklam milky way. Moze nawet mi wyszedl:-)
podstawiac talerzyki!:-D
 
upieklam milky way. Moze nawet mi wyszedl:-)
podstawiac talerzyki!:-D

ja sie pisze:-D moj ulubiony baton ciazowy

Jak m zrobilam bounty to sie smial, bo byl jakis taki wielki. Powiedzialam, ze juz wiecej nie zrobie:-p

Fajniutko, ze Ci syneczek przytyl:-) Ty to sie nawalczysz z ta jego dieta. Nie wiem, nie znam sie, bo male dziecie mam, ale 8,5 to raczej ogolnie chyba malo co? Moja wazy teraz 6,5 a do tych ciezkich dzieciaczkow nie nalezy...
Ale chcociaz idzie zgodnie ze swoja siatka centylowa Lelek?

EE... mi ostatnio na gluten tez robili badania, no ale byloby troche smieszne, gdyby jeszcze teraz to mi wyszlo. Pozatym tyje:-p
 
no tak, wyciagnac ciacho to od razu łasuchy wychodza:-D:-D

livastrid ogolnie to malo, ale lekarka powiedziala ze juz zaczyna isc ze siatka centylowa w zgodzie
 
Wika pulpety gotuję oddzielnie, a sos koperkowy, prościzna, gotuję kurczaka, zostaje sam wywar, dosypuję sporo koperku, chwilę gotuję, zagęszczam mąką z wodą, lub mąka ze śmietaną.

Julka wpyla aż uszy się trzęsą, to jej ulubione danie, mi też nawet smakował ten sos tylko trzeba byłoby doprawić.
A i do pulpetów polecam mięsko mielone z indyka.


Lelek Ja też ja też! poproszę! :-D

Dobrze że Miłoszek chociaż troszeczkę masy nabiera....

Julka zmiażdżyłaby Go swoim ciężarem (12 kg) ale to po mamusi :-D
 
reklama
Ale mi sie nie chce w pracy siedziec,u nas snieg pada:wściekła/y: a mialo byc coraz cieplej.Ja chyba tez zaczne brac kwas,gdzies czytalam ze dobrze zaczac juz 3 miesiace przed (niewazne ze u mnie bedzie 5 miesiecy:-D)w koncu nie wiadomo kiedy sie przyda
 
Do góry