reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
hej laski,
cisza, bo pewnie reszta wykonuje dzialania matematyczne, albo juz wykonala;-)

ja tam juz od 6 nie spie, tylko, ze to tak nieladnie od rana sprzet wlaczac:-p

Mala mi niespodzianke sprawila i sobie pospala dosc dlugo, polozylam ja przed 21 a pobudke mi fundnela chwile po 6. He, pierwsza noc po porodzie przespana w calosci:-)

Nalesniki:blink:mniam, najlepiej z twarozkiem bym sobie zjadla. Ale twarozek to ja najpierw bym zrobic musiala. Wlasnie, o kalorie sie kaamaa nie martw :-p
 
Czesc dziewczyny :-) ja dzis zwleklam sie z lozka przed 10.00 :-D malzon w pracy, to sobie pozwolilam na dluzszy sen ;-)
ale fajnie jutro caly dzien bede miala u siebie moja chrzesnice :-):-)
Trzymajcie kciuki za moja @ zeby jutro przyszla :-);-)
 
Ale tu wczoraj byla debata wieczorna:szok: a ja nie moglam sie przylaczyc:( powodem byly oczywiscie gry mojego meza .Jakis sojusz wypowiedzial im wojne i ja mam dzisiaj pilnowac wojska,bo maz dzielnie buduje:-)postaram sie sprostac zadaniu.Ja juz dzisiaj w pracy wiec koniec laby
 
Dzień dobry!!!

jestem pierwsza haha ale akcja :-D wczoraj pisałam jako ostatnia a dziś jako pierwsza ;-)
Pobudka dziewczyny,wstawać!!!

Ja już od około 7mej na nogach,obiad zrobiłam,pranie już wyprane,kuchnia sprzątnięta,łazienka także :)
jeszcze odkurzanie i ścieranie kurzy mnie czeka ;-/

Aga, ja już od 5:30 na nogach!!!!:angry: Posprzątałaś już??

Cześć Dziewczyny :-)

Nie spodziewałam się że będę druga, myślałam że to gwarno będzie po wczorajszej dyskusji :-D

Ratunku! M dzisiaj zażyczył sobie na obiad naleśniki z nutellą :szok:

Takiego smaka mi nabobił że chętnie już bym teraz je wessała, nie długo będę wyglądać jak szafa trzydrzwiowa :wściekła/y:

Haa, ja miałam wczoraj naleśniki z serem!!!! Pychota!!! Uwiellbiam :-):-) Nie martw się, bedziemy we dwie jak szafy trzydrzwiowe!!!:szok::szok:

Czesc dziewczyny :-) ja dzis zwleklam sie z lozka przed 10.00 :-D malzon w pracy, to sobie pozwolilam na dluzszy sen ;-)
ale fajnie jutro caly dzien bede miala u siebie moja chrzesnice :-):-)
Trzymajcie kciuki za moja @ zeby jutro przyszla :-);-)

&&& zaciśnięte :tak:

a ja mam już wolne :) skrólili nam lekcje, bo trzecie klasy mają dzisiaj bal gimnazjalny, wiec co by się dziołszki mogły podmalować i podszykować i wytapirować mieliśmy dzisiaj krócej. Fajnie :) małż wróci z pracy to śmigamy na zakupki. Muszę kupić sobie jakieś spodnie.

Livastrid- super,zże córa przespałą Ci całą noc. U Igora zdarzyło się to dopiero kilka razy :-:)-(
Juliana- jakie wojny??? O co kaman???
 
Kciukasy trzymam maron. Chrzesnica w jakim wieku?

No, to masz niezle zadanie juliana, co w Traviana gra?

Poranne prace domowe bywaja przyjemne. Chyba przestawie sobie zegar Aga :-D
 
Aga, ja już od 5:30 na nogach!!!!:angry: Posprzątałaś już??
Hej Wika
...jeszcze nie,bo oderwać się od laptopa nie mogę ;-/
Kurze muszę poscierać jeszcze i gary umyć :-D

Poranne prace domowe bywaja przyjemne. Chyba przestawie sobie zegar Aga :-D

hehe :-D
Ja tam lubię rano pracować w domu ale najgorzej jest gdy mam podnieść się z łóżka a potem to już z górki :-D:-D

Dobra spadam,nie długo wracam z ciepłą kawusią :blink:
 
reklama
Do góry