reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

lelek szkoda, nie lubię na ciepło :-p

Agnieszka ja przed ciążą umierałam co 2-3 miesiąc, wymiotowałam z bólu, za każdym razem kończyło się na pogotowiu, po koński zastrzyk ze wszystkich leków rozkurczowych i tylko to mnie na nogi stawiało. Diagnoza była jedna, poród, i faktycznie od porodu nie czuję że mam @.
 
reklama
Witajcie kochane :-) oo widze,z e Kasia tez zaczyna starania koncem roku ;-) to bedziemy juz we trzy ;-)
Ja poprostu w tym cyklu siebie nie poznaje. Piersi mnie bola juz od owulki ( no chyba, ze cos sie znow poprzestawialo i to nie byla owulka :-) ), w ogole nie napuchlam jak to zawsze przed @, w ogole nie mam smaka, a zawsze jem tony slodyczy, no i schudlam (chociaz z tego nie jestem zadowolona). Dziwnie sie czuje. Jedynym ,,dawnym'' zwiastunem @ jest masa pryszczy na mojej buzi... :wściekła/y: ehhhh
 
Hej Dziewczynki!!Dwno mnie nie bylo,co nie znaczy ze nie bedziemy sie starac.Prosze dopisac mnie do listy.Moj M,cos dzisiaj przebakiwal ze moze w marcu zaczniemy ,ale mysle ze to za wczesnie wiec mysle ,ze lipiec albo sierpien.
 
Cześć dziewczyny

Kama mam taką jedną koleżankę w Pl która co drugi lub trzeci miesiąc kończyła na pogotowiu prosząc o "koński" zastrzyk,masakra...

juliana witaj:)
To na kiedy Ciebie dopisać?
...a i proszę nie dubluj postów,używaj ikonki edytuj ok? :)
 
Hej dziewczyny:)
Agnieszka- Ja też odstawiłam tabletki i aż się boję jak nadejdzie @, zawsze mnie strasznie bolało jak nie brałam tabletek...
No no widzę już sporą listę zadeklarowanych staraczek, ja jeszcze się nie deklaruję, będzie to raczej początek przyszłego roku, ale jeszcze zobaczymy;)
 
reklama
Agatko hej:)
Czyli dopisać Ciebie do listy?
Co do @ to Ja po odstawieniu umierałam dlatego po drugim dziecku to antykoncepcja dożywotnia.

Lista jest jeszcze dłuższa niż się wyświetla.Muszę ją na serwer wrzucić to same zobaczycie bo co chwilę kogoś dopisuję a tylko raz na jakiś czas uaktualniam.
 
Do góry