reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Dziewczyny co z Wami?
Antek miał wczoraj zakończenie roku przedszkolnego . Ostatni tydzień teraz chodzi.Znalazłam zajęcia dla przedszkolaków w bibliotece. Zawsze to jakieś urozmaicenie 2 dni w tygodniu po godzince na wakacje:tak:
 
hej!

ja czasu nie mam kompletnie.. przyleciała moja sis, w czwartek my już wyjeżdżamy.. także dzieje się non stop coś :)

Buziaki :*
 
Hej

Ja tez biegam jak kot z pęcherzem, dziś zarejestrowałam już dzialalnosc, tescie zaraz przyjadą do dzieci a ja od poniedziałku zaczynam prace! Masa biegania ale i tak jest fajnie. Najgorzej z ksiegowoscia, cale szczęście ze ten rozdzial zycia poprowadzi za mnie biuro księgowe bo normalnie nie kumam i nie nadazam:) dziecia jak na zlosc się pochorowaly ale mam nadzieje ze im przejdzie. Uciekam

pozdrawiam!
 
jak mijają Wam wakacje?
My na urlop wyjeżadzamy 22 lipca więc jeszcze trochę czasu. Chcę trochę z Antkiem czasu spędzić , bo w tym przedszkolu zrobił mi się taki samodzielny i "dorosły" , że nawet nie wiem kiedy to się stało. czas ucieka!! taka refleksja naszła mnie przy okazji odnalezienia na skroni pierwszego siwego włosa:-p
lelek powodzenia!
 
reklama
Lelcia i jak ?
Kiedy będziesz miała usuwane guzy?

Martolinka jak Ci poszło w maratonie? Gdzie jedziesz na wakacje?

Lazurek jak się na nasze najmłodsze dziecie? No i jak Ty się czujesz w roli mamy?

Sowinka Wika Qcz Anastazja Dana Syneczki i reszta babeczek gdzie się podziałyście??? Co słychać?

Katrina w jakim języku mówisz do dzieci? Alinka mówi po polsku?

Calogera chodzi Ci o Natalke? Chora jest?

Wika co planujesz zrobić do jedzonka na urodziny Wojtka?
 
Do góry