reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Wczoraj koleżanka przywiozła i posadziła mi kwiaty na balkonie- tak , tak , w ramach prezentu na nowe mieszkanie :) w końcu czuję się jak w domu :)
Dziś kolejna wizyta Ali u neurologa i jestem zupełnie o nią spokojna. Pani doktor kazała mi wyluzować i dać jej czas.. fakt- idzie jej wolno, ale mała jest "śliczna , mądra i bardzo zdolna"- mam powtarzać to sobie codziennie. ZA 3 msce kontrola
Lelek miałam przekazac wiesci od Lazurka , ale nie miałam dostepu dp neta;-)

nie zazdroszcze niejadków - Antek zjada wszystko oprócz brokułów :cool2:
 
witajcie poniedziałkowo

wika - urodziny udały się w 100%, głownie dzięki pogodzie. Lato nam dopisało i po kawie z tortem i lampce szampana w domu, przenieśliśmy się na ogródek i tam już kontynuowaliśmy. Zrobiłam sałatki, dwie potrawy na gorąco reszta z grilla.
Nie pamietam już kiedy tutaj było takie lato, dlatego korzystamy z pogody i całymi dniami jesteśmy poza domem.

Miłego dnia!!!
 
dZień dobry,
Ali idą górne trójki. Matko co za tempo. Myśle nad wakacjami. Muszę dla Antka jakieś atrakcje wymyślić żeby się nie nudził- w przedszkolu zawsze coś się działo. Czekam na panów z energii żeby założyli nam nowy licznik. Zdecydowaliśmy się na taki przedpłatowy . Mam nadzieję , że zmobilizuje nas to od oszczędzania:tak:

co u Was dziewczyny?
 
Jestem na chwilke :-) Korzystam teraz z neta u tesciowej, bo mnie jeszcze nie przywiezli Vodafone. Tak, od soboty jestesmy w domku. Juleczce pasuje karmienie butelka, ladnie spi tez. Jest tak slodka, smieje sie czesto przez sen :-) Ze mna bylo gorzej. Dzien po porodzie zemdlalam na chwile, zoladek potem mnie zaczal mocno bolec i dopiero od wczoraj odpuscil. Dzis juz moglam wiecej zjesc.
Sprobuje wstawic jakas fotke Juleczki :-) Nadrobie i wiecej bede pisac jak juz moj net do mnie dotrze. Dziekujemy za gratulacje :-)

1004423_431426276956116_1804988524_n.jpg
 
Lazurek, cudna Perełeczka :)
Martolinka, to co planujesz dla dzieci?

podpisałam wczoraj umowe z przedszkolem i od września Iguś zaczyna nowy etap w swoim życiu :) Od lipca 2-3 razy w tyg będziemy jeździć na 2-3h, żeby sie przyzwyczajał powoli :)
 
Lazurku Julcia jest piękna. Kiedy moi chłopcy byli tacy mali? Patrzę na ta kruszynke i chyba chce mi się kolejnego dzidziusia, chyba nie wiem co mowie :-D

Wika ile będziesz płaciła na miesiąc za przedszkole? Jakieś zajęcia dodatkowe też będzie miał Igorek?
 
reklama
Sporo pracy w domu , załatwiania i czas ucieka między palcami. Pewnie to znacie. Ostatnimi dniami żyłam złożonym w sejmie wnioskiem o referendum edukacyjne. Mam nadzieję , że przejdzie. Jeśli nie to "podziękuję" Tuskowi już niedługo i będę innych namawiać do tego samego!! Mam nadzieję , że WAm tu nie smęcę , ale jestem bardzo zagłębiona w temacie i nóż w kieszeni się otwiera jak nas okłamują.. i ja na nich głosowałam. grrr

Od rana padało ., ale całe szczęście już słońce widać :) jakie macie plany weekendowe? my jutro jedziemy na urodziny do siostry a w niedzielę na zawody jeżdzieckie w Sopocie.

Lazurku cudowna księżniczka :)
Wika super ,że mały sie dostał :)
 
Do góry