reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

czyli ja też sie zdecyduję na komplet :)

MamaSowka a jeżeli chodzi o tarta to nie pomogę, bo kucharka ze mnie kiepska....
 
reklama
trina widze, ze Twoj ma podobne pomysly co moj :-D S. playa juz ma, a teraz mu sie rower zamarzyl :-D :-p dobrze, ze juz po jego urodzinach hahaha :-D ale jutro robimy sobie wspolny prezent bez okazji i kupujemy lustrzanke NIkona :-)
 
Maron a mogłabyś podać model aparatu?? Bo my chcemy sobie strzelić taki prezent na Boze Narodzenie :) I jestem właśnie na etapie przeglądania, oglądania i wertowania rożnych modeli :)
 
Maron - no bo faceci to cały czas mali chłopcy. M kupił Maćkowi kolejkę (młody ledwo chodził), samochód zdalnie sterowany (to na drugie urodziny), wstrzymuję go z samolotem czy helikopterem też zdalnie sterowanym, że o xboksie kinektcie na zeszłe święta nie wspomnę. Oczywiście wszystko dla MAćka, ale bawi się tatuś :dry: żeby nie było, ja czekam na czesanie i ubieranie laleczek i domki dla lalek :-D
wika - jak najbardziej spodnie nieprzemakalne :tak: i nie musi to być komplet, możesz osobno kupić. Ja od wiosny poluję na czerwone lub szare, bo taka młodemu kurtkę na ten sezon w przecenie (zdaje się 70 zł kosztowała) w mothercare kupiłam.
 
Moj M tez jak maly chlopczyk, wymysla co chwile nowe zabawki, ale to chyba kazdy facet moj tata ma ponad 40 lat a caly czas nowe zabawki do domu przynosi
 
danao uwierzcie, wielki jak na 20 tc :-D nawet ginka zwrocila na to uwage :-p mam wiekszy brzuch niz dziewczyna kuzyna, ktora rodzi koncem listopada :-p a zdjecie postaram sie daodac, jak juz kupimy aparat, bo nasz stary na razie pozyczylismy mojej chrzestnej, chyba na wieczne nieoddanie :no: i wkurzam sie bo mam pare rzeczy do wystawienia na allegro, tylko jak mam zrobic fotki :crazy:
wika Lustrzanka Nikon D3100 + 18-105mm VR już od 2190 zł - Ceneo.pl ten :-) tu mozesz poczytac na jego temat :-) ogolnie to prosilismy o rade fotografa, ktory nam robil zdjecia podczas slubu ( to przyjaciel ) i powiedzial, ze dobry aparat :-) wiadomo, chcemy cos na wlasny uzytek domowy, a nie do robienia zdjec profesjonalnych :-)
 
hej

Bunny trzymaj sie jutro. Nie mysl za wiele. A moze Patryka sasiadce jakiejs zostaw? Powiedz jaka masz sytuacje, jak normalna to zrozumie.

Lelek
fajnie, ze sie na cacy wygoilo. No i bobo jakie duze;-)

wika
dzis wolne?

tart nie robie, wiec Mamo Sowko nie pomoge.

maron
duzo przytylas?

no moj bedzie teraz mial pretekst by dupereli wiecej kupowac. Jak ja slysze pytanie czy moze sobie dodatek do magica kupic, albo steka mi teraz non stop o diablo 3 to robi mi sie juz niedobrze. No, ale jemu pewnie tez jest zle jak slyszy czy moge welenke z wielblada czy kroliczka kupic;-)

no odnosnie mojego glupiego malzona, zafundowal mi wielkie przyjemnosci, bo nie pomyslal i mogl mnie tokso zarazic, baran jeden. Na szczescie dzis uslyszalam, ze wynik negatywny. Jutro ide do gina, przydaloby sie szyje sprawdzic, w koncu ostatnio bylam ogladana w 7 tygodniu.

na razie tyle
 
reklama
Do góry