reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hej :)

Dzięki, udało mi sie zdać cudem ;D ale aż 30pkt miałam z tej szalonej matmy haha ;D

Solenizantki - wszystkiego naj! :*

Ja jestem strasznie osłabiona.. Mam takie odczucie jakbym w ciąży była, nawet mam zatwardzenie ;D Nie mam ochoty na alkohol, jakoś mnie tak martwi wszystko, nie chce nic dźwigać, taka ostrożna sie zrobiłam i bardziej czuła. Szukam takiego wsparcia wśród bliskich i miłości, poczucia bezpieczeństwa, itd. Sama nie wiem, tak samo z siebie sie to dzieje.. Latam ciągle siusiu.. I choć obiecałam sobie nie szukać żadnych oznak, to musze przyznać że te mnie zdziwiły. No cóż, pewno sie myle i nie jestem w ciąży, ale na prawde moja intuicja ciągle mówi że jestem. Upre sie i w ogóle nie zatestuje, a za 3 tygodnie pójde do gina ;P Ale by była heca! ;] Tylko tego śluzu nie mam ciążowego, więc pewnie się nie udało.. Eh, zbliża sie termin @ i nie wytrzymuje.. Jeszcze 3 dni..
 
reklama
Mam w saszetkach , chyba po 20 gr :-D :-)

gosiulek , jak chcesz mam inny portret :-D
iza - skoro masz przeczucia to się ich trzymaj , Ja szczerze powiem nawet nie wiem jak wygląda śluz ciążowy , chyba go też nigdy nie miałam, ani za 1 ani za 2 razem :-)
 
Ostatnia edycja:
hej babole

aanikaa witaj, tu dobry watek do zachodzenia:-D

dla solenizantek urodzinowych:

Zobacz załącznik 390554


trina wesolej wizyty

Bunny, dobrze, ze jest Ci troche lepiej. U nas niektore styczniowki, ktorym sie nie powiodlo staraja sie o kolejne, lub juz maja nowa fasolke w brzuszku, wiec sie usmiechnij:tak:

gosiulek jak tam migreny?

Izka gratuluje matury

Mama Sowka, jak Bunny napisala - czerwiec to tez fajny miesiac. Cos o tym wiem;-);-);-):-D

wika bronilysmy matury w tym samym roku:-D

dana
wpadaj, wpadaj, fajnie sie wpada:-D

mi w kazdej szkole cieli prace bo za dluga:-D najlepiej bylo na informie, "nie wiecej niz 30 stron, pamietaj" -slowa promotora:-D

robie rekawiczki na zime dla malucha, tylko glupia sobie paseczki wymyslilam a teraz mi sie to nie podoba. Chyba zrobie nowe.
 
Dzięki dziewczyny :-)
Dana - no chciałbym córeczke do parki i żebym też mogła się trochę lalkami pobawić, a nie tylko samochody i samochody ;-) zwaszcza, że za moich czasów takich zabawek nie było :sorry2: ale jak będzie siusiak to trudno. Maciek będzie miał kolegę, a ja mniej wydatków :-D ważne, tak jak pisałaś, żeby zdrowe było :tak:
 
livastrid witaj.! taką mam właśnie nadzieję, że podłapię od Was te szczęsliwe fluidki i też będę sie cieszyć piekna fasoleczką :-)
 
reklama
Ej Wy maturzystki sprzed 10 lat, Wy nie miałyście obowiązkowej matmy ;D a ja musiałam to pisać.. Haha ;D

Narzeczony mi właśnie napisał że kupił mi testa bo on w niepewności nie będzie i mam go zrobić jutro rano.. ;D Pre test, co myslicie? Jaką on ma czułość? Wyjdzie jutro? Bo jak mus to mus.. Ja to bym tam 2 tygodnie spokojnie wytrzymała ;D
 
Do góry