reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Lelek Chyba dla wszystkich wystarczy:-D

okropnie sie czuje tak wpadlam popatrzec , kreci mi sie w glowie boli mnie dziaslo i temperatura grzeje mnie cala rozpalona jestem :szok:. chyba za pierwszym razem sie nie moglo udac albo????


Kto wie kto wie:tak:trzymam kciuki
Ja zagladam sie pochwalic. Wystarane na maj 2012

Zycze Wam tez szybkich i owocnych staranek!

Pozdrawiam


Gratulacje!!! piekny to miesiąc!!!

Dzis mam wizytke. Obym trafiła na dobrego lekarza:tak:
 
witam niewyspana

martolinka pisz potem co tam u Ciebie

no wlasnie wika dzis masz imieniny?:-p

Zuz-Inka gratuluje majowko:-D:-D:-D:-D:-D:-D

sakar szalwia plucz, ma dzialanie sciagajace. Albo kup sobie cukierki szalwiowe z miodem. Zycze powodzenia, moze sie udalo;-)

Lelcia
, leniu bys cos napisala wiecej, mdlosci zaraz przejda:-D
 
livastrid -Wlasnie nie mialam w domu szalwi ,to rumiankiem troche lagodzilam ,ale dzis kupie :-),Jest jesze troche opuchniete ale myslalam ze gorzej bedzie chyba schodzi :tak:
Martolinka- Niechce sie nakrecac bo to bezsensu ,dziecko jak bedzie to bedzie chodz kiepsko sie czuje rano oki ale wieczorem moze to zmeczenie :tak:,
to 3 to plany i ralizacja ich mam przeciez kim sie cieszyc a bobo pojawi sie podejzewam jak ja sie nie bede nawet domyslac :-).
Wika -Wszystkiego Najlepszego ;-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewczyny :)

pamiętacie mnie jeszcze ?

że tak powiem wracam do gry ;) jakiś czas temu pisałam w tym temacie, że również planujemy maluszka na przyszły rok. później doszło nieco komplikacji, wątpliwości. ale o to jestem znowu :) od stycznia rozpoczynamy staranka o rodzeństwo dla naszego roczniaka :)
 
reklama
Do góry