reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
siema dziewczyny... u mnie znowu jaja... od czwartku kłuje mnie prawy jajnik bardzo wyraźnie... dzisiaj zaczęłam plamic na brązowo. podejrzewam zmiany hormonalne a raczej spadek progesteronu... dobrze że już niedługo lece do pl ... juz mam dość...

DANA kciukasy mam mocno zaciśnięte!! działajtaaa! :D
 
to dla watpiacych staraczek;

447emotikonka_bocian.gif
447emotikonka_bocian.gif
447emotikonka_bocian.gif
447emotikonka_bocian.gif
447emotikonka_bocian.gif
447emotikonka_bocian.gif
447emotikonka_bocian.gif
447emotikonka_bocian.gif
447emotikonka_bocian.gif



u mnie bez zmian, mdli, boli i pada deszcz:-)



447emotikonka_bocian.gif
 
Lelek Chyba dla wszystkich wystarczy:-D

okropnie sie czuje tak wpadlam popatrzec , kreci mi sie w glowie boli mnie dziaslo i temperatura grzeje mnie cala rozpalona jestem :szok:. chyba za pierwszym razem sie nie moglo udac albo????
 
Hej kochane...zaraz Was doczytam...


u mnie wszystko ok...nie ma żadnych plamień, czuje się bardzo dobrze....nawet za dobrze....wogóle nie czuje sie jak w ciąży....tylko piersi pobolewają...no i brzuszek czasami, ale głównie w nocy...pozatym nic...wcale się nie czuje jak cięzarówka

No i dobrze, też bym chciała bezobjawową ciąże ;P

Dzień dobry:-D

Witam nowe staraczki:-D

Cały weekend nawet nie miałam jak zajrzeć, bo w sobotę robiliśmy grilla u siebie, a wczoraj byliśmy na imieninowym grillu u mojej Babci:tak:

Strasznie mi się dziś nie chciało wstać:no: masakra jakaś:baffled:

Forda mamy u mechanika, bo dopiero teraz chłodnica zaczęła przeciekać (po czerwcowym zderzeniu z sarenką) i zaś trochę kasy nie nasze:crazy: no, ale plus jest taki, że jechaliśmy razem z Mężusiem do pracy i nie musiałam rano taka zaspana prowadzić:-p

Ostatnio wciągnęłam się w licytowanie jesienno-zimowych ciuszków Bartowi na allegro i powiem, że jestem zadowolona, bo za 100zł kupiłam u jednego gości 6 sweterków i za 60zł 5 par spodni:tak: teraz została tylko kurtka do kupienia, może kombinezon i buciki:tak: sobie zamówiłam taką sukienkę Zobacz załącznik 387951 i jak okaże się taka fajna jak na zdjęciu to będzie na chrzciny, bo będę chrzestną w październiku u synka mojej siostry:tak:

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać:-p aaaaaa wczoraj Mężuś mnie uświadomił, że w tym cyklu celował na BLIŹNIAKI:-p hehehe, ale się uśmiałam:-p


Co tam u Was dziewczyny po weekendzie???

AAAAA w piątek mamy imprezę w pracy -> 20lecie i wszyscy już szaleją ehhh a mi się nawet nie chce iść:crazy:

Oj kochana, z tymi fordami to tk bywa, my w lipcu dalismy do naprawy, pare dni temu dopiero odzyskaliśmy auto, i 2300 zł nas to kosztowało.. Masakra. A jakiego macie? My mondeo.

Lelek Chyba dla wszystkich wystarczy:-D

okropnie sie czuje tak wpadlam popatrzec , kreci mi sie w glowie boli mnie dziaslo i temperatura grzeje mnie cala rozpalona jestem :szok:. chyba za pierwszym razem sie nie moglo udac albo????

A pewnie że mogło! Oby &&&

Kochane, ja chce fluidki.. Dużo fluidków :) Skończyłam plodne, czekam na rezultaty ;D

Dziś miałam męczący dzień wiec pewnie zaraz pójde spac.. Dobranoc! :)
 
Lelek - deszcz u nas.... to norma, że będzie padać to wiadomo, nie wiadomo tylko ile razy w ciągu dnia... hihi,
sakar - na wszelki wypadek nie bierz żadnych piguł, tylko mleczko z miodkiem, czosenek jest dobry.... (mój Tato zawsze powiadał - ..."na wszelki wypadek ksiądz ma gosposię"... juz tak nie mówi, od kiedy pracuję jako gosposia księdza).
Moja pierwsza ciąża była za pierwszym podejściem, druga za drugim, a teraz trzecie....???? zobaczymy.
Miłego wieczorku.
 
Ostatnia edycja:
Wcinam rybke ,i tak szybko odpisze
xXxIzuLQaxXx- Oj odczucia a moze te puszczane fluidki pomogly poczekamy zobaczymy ;-)
katrina - pamietam , pamietam , a dziaselo przepukalam rumiankiem mniej boli zobacze jutro ,dzieki i fajnie by bylo ta trzecia jak najpredzej :-):tak:szybko szybko .
Zuz-Inka -Gratulacje i nawet patrzalam na majowki 2012 bo jak wpadne to majowka bede ;-)tzn jak wpadlam hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień doberek:-D

Oj kochana, z tymi fordami to tk bywa, my w lipcu dalismy do naprawy, pare dni temu dopiero odzyskaliśmy auto, i 2300 zł nas to kosztowało.. Masakra. A jakiego macie? My mondeo.

Iza my też mamy mondeo kombi:tak: generalnie nie narzekamy, ale w czerwcu miałam zderzenie z sarenką i niby nic się nie stało, ale jednak chłodnica zaczęła przeciekać:wściekła/y: na szczęście mamy zaprzyjaźnionego mechanika i za wymianę chłodnicy i płynu wziął nam tylko 320zł, więc super:tak:

Ja zagladam sie pochwalic. Wystarane na maj 2012

Zuz-Inka, aleś się ukryła i taka niespodzianka:tak: gratulacje:-D
_______________

Wczoraj kupiłam sobie botki i jeszcze jedną sukienkę i już na chrzciny wszystko mam:-) generalnie ostatnio kompletuję taką bardziej elegancką część garderoby, bo zawsze na sportowo, a potem jak przychodzi co do czego to nie mam w co się ubrać:eek:

Trzymam kciuki za staranka:tak: ja nie wiem jak wytrzymam jeszcze ten tydzień, bo tak 14-15 będę testować jak @ nie przyjdzie:tak:
 
Do góry