reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Cześć dziewczynki
U mnie noc do kitu,teraz nie śpie chyba od 5.Mam nadzieje,że ten mój Bąbel uśnie teraz na bujaczku i pośpie jeszcze troszke
Miłego dnia Wam życze
 
Cześć dziewczynki
U mnie noc do kitu,teraz nie śpie chyba od 5.Mam nadzieje,że ten mój Bąbel uśnie teraz na bujaczku i pośpie jeszcze troszke
Miłego dnia Wam życze
no i madzia znowu pierwsza:) biedaczka z ciebie!moze w dzien ci sie uda przespac,lobuziak sie robi z tego kacperka:)milego dnia
 
WITAM:-)
OLU lciuki za testowanko:tak:co do szyjki ja tez się już pogubiłam:zawstydzona/y:
MADZIAS i jak się czujesz bo wyczytałam że coś cię bierze:sorry:
MAGGIE ja wiem kiedy chcesz rodzić:-)na święta już prezencik będzie:-)
 
I ja się witam,

Miłego dnia.

Madziu mam nadzieję że uda Ci się pospać za dnia. Tym razem to Kacperek od Kluska się uczy dawania czadu w nocy. :-D
 
reklama
Witajcie Dziewczyny
Czy mogę dołączyć się do Was?:-)
Mam roczną córeczkę Marlenkę i staramy się z mężem o braciszka dla córci.
Mieszkam we Wrocławiu,na imię mam Ola
pozdrawiam Was ciepło:-)
 
Do góry