reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

ja zmykam moj mnie juz ciagnie do sypialni ja nie wiem co mu sie dzieje,osatnio nie umi sam isc spac:),a jak ja tak kiedys mialam to sie ze mnie smial:))cwaniaczek,bede jutro,spokojnej nocki:) ciekawe ktora bedzie jutro pierwsza!?
 
reklama
Najpiekniejszym podarunkiem jakim mozemy dzisiaj kogos obdarowac jest dar...serca.
Obdarowanie kogos szczesciem, które dotyka w nim jego najpiekniejszej strony, jest tez
uszczesliwieniem samego siebie.
Czyz jest piekniejsza "nagroda" za obdarowanie kogos, niz jego radosc? Nie wdziecznosc, nie
usmiech skierowany do dajacego, ale radosc samego obdarowanego. Taka, która sie widzi
tylko z ukrycia... Nie ma nic piekniejszego niz mozliwosc podarowania chwili szczescia komus... I tego Wam życzę z okazji Mikołejek
 
Najpiekniejszym podarunkiem jakim mozemy dzisiaj kogos obdarowac jest dar...serca.
Obdarowanie kogos szczesciem, które dotyka w nim jego najpiekniejszej strony, jest tez
uszczesliwieniem samego siebie.
Czyz jest piekniejsza "nagroda" za obdarowanie kogos, niz jego radosc? Nie wdziecznosc, nie
usmiech skierowany do dajacego, ale radosc samego obdarowanego. Taka, która sie widzi
tylko z ukrycia... Nie ma nic piekniejszego niz mozliwosc podarowania chwili szczescia komus... I tego Wam życzę z okazji Mikołejek
Kinga pięknie,dziękuje :-)
A fotka tak jak Ci pisałam na nk,śliczna:tak:
 
Najpiekniejszym podarunkiem jakim mozemy dzisiaj kogos obdarowac jest dar...serca.
Obdarowanie kogos szczesciem, które dotyka w nim jego najpiekniejszej strony, jest tez
uszczesliwieniem samego siebie.
Czyz jest piekniejsza "nagroda" za obdarowanie kogos, niz jego radosc? Nie wdziecznosc, nie
usmiech skierowany do dajacego, ale radosc samego obdarowanego. Taka, która sie widzi
tylko z ukrycia... Nie ma nic piekniejszego niz mozliwosc podarowania chwili szczescia komus... I tego Wam życzę z okazji Mikołejek
Śliczne
Dziękuje Kinga
Robie zakupy świąteczne na allegro :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry