reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Ja jestem. Słucham sobie właśnie Rubika i mi się mordka cieszy.

A ogólnie to jakoś dzisiaj do kompa nie miałam czasu podejść. Chyba sie za mną stęsnił wręcz. :-D:-D:-D
 
ja jakos tez nie mialam dzisiaj czasu na komputerek,a jak juz to tylko zagladnelam czy ktos jest na bb,a teraz mnie jakos spanie dopada chyba po obiadku,wogole jakis dziwny ten dzien mam
 
ja jakos tez nie mialam dzisiaj czasu na komputerek,a jak juz to tylko zagladnelam czy ktos jest na bb,a teraz mnie jakos spanie dopada chyba po obiadku,wogole jakis dziwny ten dzien mam
:-D:-D:-D Ty taki śpioszek jesteś ostatnio. Ale to dobrze, śpij póki możesz bo później to już kiepsko z tym ;-)
 
:-D:-D:-D Ty taki śpioszek jesteś ostatnio. Ale to dobrze, śpij póki możesz bo później to już kiepsko z tym ;-)
no ostatnio to spie coraz wiecej i nic mi sie nie chce tzn,jeden dzien mam taki zebym mogla gory przenosic,a na drugi tylko bym lezala moj M sobie poszedl na drzemke a ja sobie chyba wlacze jakis filmik i moze tez zasne
 
Oj jakie tu dzisiaj pustki
Ola również mocno trzymam kciuki za Ciebie:-)
Ja siedze i sie nudze bo mały się bawi a M do wieczora w pracy:-(
Mój śpi po nocce
hej:) ciekawe gdzie sie wszystkie podzialy..
Ja jestem:-p
Ja jestem. Słucham sobie właśnie Rubika i mi się mordka cieszy.

A ogólnie to jakoś dzisiaj do kompa nie miałam czasu podejść. Chyba sie za mną stęsnił wręcz. :-D:-D:-D
:-D:-D
ja cos dzisiaj nie mam powera normalnie muszę się zmuszać żeby cos zrobić
:-)
 
reklama
Do góry