reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
WITAM:-)
wow ile głosów:confused2:
No Maggie ja karmie 4 miesiąc i nadal nie mam,tfu tfu cicho bo przylezie :-D:-D
Dziękuje że dałaś znowu sygnaturke:-)Tylko mi w niej coś nie wyszło ;/
dopuki karmisz to @ nie przyjdzie;-)no chyba że raz na jakiś czas byś tylko karmiła to może @ się co nieco pojawić bo i tez w sumie laktacja by zanikała tak wiec jeszcze pokorzystaj bez @:-)
 
dopuki karmisz to @ nie przyjdzie;-)no chyba że raz na jakiś czas byś tylko karmiła to może @ się co nieco pojawić bo i tez w sumie laktacja by zanikała tak wiec jeszcze pokorzystaj bez @:-)


No to nie jest tak do końca z tym karmieniem ja miała @ od 5 miesiąca życia mojej córci, a karmiła regularnie do roku.
 
Hej Dziewczynki,

Miłego dnia.

Ja po marnej nocce niestety. Jakoś zasnąć nie mogłam a potem sie co chwila budziłam. No ale już mamy dzień. :tak:
 
reklama
No to widze,że z tym okresem to różnie bywa
Zobaczymy kiedy do mnie przyjdzie,oby jak najpóźniej:-D:-D
Maggie bidulko może w
dzień pośpisz
A mój mały wszystko gryzie,co tylko ma pod ręką,chyba będą zęby wychodzić
 
Do góry