reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ooooooo, to sobie obejrze w czym pomykałaś do ślubu ;-)

A wogóle to mnie wywaliło znowu z netu i wejść nie mogłam :confused2::confused2: Ja mam chyba jakiegoś wirusika w lapku.

Dobra, i uciekam do łóżka bo mam dosyć na dziś. Musze dać odpocząć kręgosłupowi i nogom. :tak:

Buziaki i do juterka

Już widziałam, śliczna ta sukienka. A kurteczki nie ma jeszcze.

Maggie połóż sie,odpoczywaj.
Kurteczki jeszcze nie wystawiłam bo dopiero fotke zrobiłam:)
Milutkich snów
 
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja pier.... Żesz ku.....

Mój tatuś dorwał się do karuzeli Kluseczki. Chciał zobaczyć jakie baterie tam wchodzą i zamiast przeczytać to wziął ten projektor i zaczął nim na siłe kręcić. A tam nawet baterii nie ma. On myślał że to się odkręca i tam baterie się wsadza :eek::wściekła/y: Coś chrupnęło i tyle. I nie wiem czy nie popsuł. Baterii oczywiście nie ma żeby sprawdzić i będę musiała jechać kupić - ale mnie wnerwił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No i na dokładke przyniósł mi jakiś tekst energetyczny do tłumaczenie - 2 strony A4 maczkiem napisane. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I to ma mieć na wieczór a ja na 12 umówiłam się z koleżanką a o 17 SR. :wściekła/y:
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja pier.... Żesz ku.....

Mój tatuś dorwał się do karuzeli Kluseczki. Chciał zobaczyć jakie baterie tam wchodzą i zamiast przeczytać to wziął ten projektor i zaczął nim na siłe kręcić. A tam nawet baterii nie ma. On myślał że to się odkręca i tam baterie się wsadza :eek::wściekła/y: Coś chrupnęło i tyle. I nie wiem czy nie popsuł. Baterii oczywiście nie ma żeby sprawdzić i będę musiała jechać kupić - ale mnie wnerwił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No i na dokładke przyniósł mi jakiś tekst energetyczny do tłumaczenie - 2 strony A4 maczkiem napisane. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I to ma mieć na wieczór a ja na 12 umówiłam się z koleżanką a o 17 SR. :wściekła/y:
o kurde ale bym sie wnerwila mogl sie zapytac albo poczytac jak to dziala,oby nie byla popsuta!!,a z tym tekstem to przesadzil i to naprawde mogl ci to wczeniej dac a nie ty teraz juz masz dzien zaplanowany i co masz z wszystkiego zrezygnowac!? och ci ojcowie!
 
o kurde ale bym sie wnerwila mogl sie zapytac albo poczytac jak to dziala,oby nie byla popsuta!!,a z tym tekstem to przesadzil i to naprawde mogl ci to wczeniej dac a nie ty teraz juz masz dzien zaplanowany i co masz z wszystkiego zrezygnowac!? och ci ojcowie!
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie myśli i tyle. A jak ja bym tak zrobiła to pewnie ze 2 h by sie na mnie darł.
A tekst ma od piątku ale dopiero mu się przypomniało :no::no::no:
Wrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......... dobra pojade zaraz po te baterie i sprawdze czy karuzelka działa. Oby bo chyba mu coś zrobie.
A przy okazji jakieś lody sobie zjem na poprawe humoru.

Kurcze ale mam stresik przed jutrzejszym KTG :eek:
 
Druga :-D:-D:-D

Miłej Niedzieli. :tak:

Madziu - pewnie Kacperek dał czadu :eek:
Dał:-D:-D
trzecia:) ja sie tez cos dziwnie czuje dzisiaj:( leze caly czas
Odpoczywaj Justyś
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja pier.... Żesz ku.....

Mój tatuś dorwał się do karuzeli Kluseczki. Chciał zobaczyć jakie baterie tam wchodzą i zamiast przeczytać to wziął ten projektor i zaczął nim na siłe kręcić. A tam nawet baterii nie ma. On myślał że to się odkręca i tam baterie się wsadza :eek::wściekła/y: Coś chrupnęło i tyle. I nie wiem czy nie popsuł. Baterii oczywiście nie ma żeby sprawdzić i będę musiała jechać kupić - ale mnie wnerwił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No i na dokładke przyniósł mi jakiś tekst energetyczny do tłumaczenie - 2 strony A4 maczkiem napisane. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I to ma mieć na wieczór a ja na 12 umówiłam się z koleżanką a o 17 SR. :wściekła/y:

No wiesz co:crazy:Po co to ruszał:eek:


Dziewczynki będzie dobrze jutro na wizytach.My z Kacperkiem piąstki zaciskamy:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tez wierze ze wszystko bedzie ok i u mnie i u maggie i u patrysi:)jak Kacperek trzyma kciuki to musi byc dobrze:) ja juz wiem po czym mnie brzuch bolal wczoraj jadlam drozdzowki z makiem i chyba to to.
Maggie nie denerwuj sie choc napewno jestes wsciekla!kup baterie i napisz czy karuzelka dziala
 
reklama
Dziewczynki będzie dobrze jutro na wizytach.My z Kacperkiem piąstki zaciskamy:tak:
Oby oby

A Klusek to niezły złośliwiec jest. O 5:21 zaczął wierzgać. No to ja lukam na zegarek że tak wcześnie i ide spać dalej. Chyba z godzine z Nim walczyłam bo tak atakował że szok. Nie chciał spać i tyle. I piąstki, stópki i kolana poszły w ruch. Po godzinie się poddał. :-D

ja tez wierze ze wszystko bedzie ok i u mnie i u maggie i u patrysi:)jak Kacperek trzyma kciuki to musi byc dobrze:) ja juz wiem po czym mnie brzuch bolal wczoraj jadlam drozdzowki z makiem i chyba to to.
Maggie nie denerwuj sie choc napewno jestes wsciekla!kup baterie i napisz czy karuzelka dziala
Kupie kupie. O 12 mam zgarnąć kumpele i jedziemy zakupić bakterie. :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry