reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
no Antosia pochwal się i nam tutaj! :tak:


na takim duzym talezu postawilam spioszki i wyzej kolacyjke i przykrylam a do soku wrzucilam smoczka jak podniusl przykrywke to zobaczyl spioszki i zachcialo mu sie pic wiec wziol sie napic i smoczka w usta zlapal i spytal sie czy jestem w ciazy a ja ze tak i powiedzialam zobacz pod chusteczke i tam lezal test ciazowy podeszedl do mnie i zaczol mnie przytulac i powiedzial ze jest najszczesliwszym tatusiem na calym swiecie:)
 
Madzias :) a dzieki u mnie okej... wrócilismy niedawno z Olsztyna, byliśmy w kinie:) a co u ciebie? jak maluszek? :)

Antosia to fajnie, a pochwalisz sie tescikiem?
 
jednak napiszę bo nie wytrzymam dosłownie....

Antosia dziewczyno czy Ty uważasz że my tu na forum jesteśmy tak samo niedorozwinięte jak i Ty??? jeżeli tak myślisz chociaż pewnie Ty wogóle nie myślisz bo uważam że myśląca osoba to nie wypisuje takich bzdur... żenujące....
Słuchaj mnie, uwżasz że jak zmienisz nick i wpierdzielisz się w inny wątek to już nikt cie nie rozpozna?! Na poczatku pod innym nickiem pisałaś bzdury na staranka by zostac mama 2010! pamietam cię i zdjęcie tego ******* testu! :crazy: wiesz co nawet wklejasz ten sam test co kilka dni temu tyle że pod innym nickiem! chore......:no::sorry:
Byłaś już jako GWIAZDECZKA18 i MALWINA... teraz ANTOSIA i co jeszcze wymyslisz?????:confused: Sprawia Ci to radość? po co to robisz?
Brak słów....
dziewczyny ja tylko wyraziłam swoje zdanie bo nie wytrzymałabym do jutra z tym :sorry:
Kłamczucha.... no co za człowiek się uczepił
Weź inne forum zaśmiecaj swoimi bzdurami i zdjęciami kuźwa które kradniesz z netu!
 
jednak napiszę bo nie wytrzymam dosłownie....






Antosia dziewczyno czy Ty uważasz że my tu na forum jesteśmy tak samo niedorozwinięte jak i Ty??? jeżeli tak myślisz chociaż pewnie Ty wogóle nie myślisz bo uważam że myśląca osoba to nie wypisuje takich bzdur... żenujące....
Słuchaj mnie, uwżasz że jak zmienisz nick i wpierdzielisz się w inny wątek to już nikt cie nie rozpozna?! Na poczatku pod innym nickiem pisałaś bzdury na staranka by zostac mama 2010! pamietam cię i zdjęcie tego ******* testu! :crazy: wiesz co nawet wklejasz ten sam test co kilka dni temu tyle że pod innym nickiem! chore......:no::sorry:
Byłaś już jako GWIAZDECZKA18 i MALWINA... teraz ANTOSIA i co jeszcze wymyslisz?????:confused: Sprawia Ci to radość? po co to robisz?
Brak słów....
dziewczyny ja tylko wyraziłam swoje zdanie bo nie wytrzymałabym do jutra z tym :sorry:
Kłamczucha.... no co za człowiek się uczepił
Weź inne forum zaśmiecaj swoimi bzdurami i zdjęciami kuźwa które kradniesz z netu!
A ja wlasnie wczoraj zastanawialam sie dlaczego wy dziewczyny takie naiwne.Ostrzeglam nawet jedna przed kolejna "malwinka/anioolkiem " i jak jej tam jeszcze bylo.Przeciez te jej teksty nie kleja sie kupy.Dopiero co niby zaczela starania i juz w ciazy jest.To jest z biologicznego punktu widzenia niemozliwe.dziewczyna powinna najpierw wyedukowac sie na te tematy zanim zacznie sie bawic.No ale na szczecie nie trwa to dlugo zanim ja rozgryziecie.mnie wystaczy jej jeden wpis...znalazla sobie zabawe i chyba wlasnie o to jej chodzi.o zainteresowanie jej osoba...
 
reklama
A ja wlasnie wczoraj zastanawialam sie dlaczego wy dziewczyny takie naiwne.Ostrzeglam nawet jedna przed kolejna "malwinka/anioolkiem " i jak jej tam jeszcze bylo.Przeciez te jej teksty nie kleja sie kupy.Dopiero co niby zaczela starania i juz w ciazy jest.To jest z biologicznego punktu widzenia niemozliwe.dziewczyna powinna najpierw wyedukowac sie na te tematy zanim zacznie sie bawic.No ale na szczecie nie trwa to dlugo zanim ja rozgryziecie.mnie wystaczy jej jeden wpis...
Mnie na początku nabrała,ale jak napisała potem o tym jak powiedziała chłopakowi i nam mówiła że ma termin na czerwiec a na innym wątku że na maj to zaczeło mi to śmierdzieć.Napisałam żeby wkleiła teścik no i wkleiła,ale nadal coś mi było z nią nie tak.Wtedy sie dowiedziałam,że ten test inna dziewczyna wkleiła na innym wątku. Żenujące.....
 
Do góry