reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hey dziewczyny:-) przepraszam, że się mało odzywam, ale jakoś tak wychodzi, a poza tym dalej mam takie dni, że kiepsko się czuję i wymiotuję:szok:

Wszystko u nas w porządeczku:-D Sóweczka rośnie jak na drożdżach, ale dalej nie wiadomo czy to chłopczyk czy dziewczynka :confused: następną wizytę mamy 20 października, więc może wtedy się ujawni:-)

Buziaczki dla Was dziewczyny:-)
 
Hey dziewczyny:-) przepraszam, że się mało odzywam, ale jakoś tak wychodzi, a poza tym dalej mam takie dni, że kiepsko się czuję i wymiotuję:szok:

Wszystko u nas w porządeczku:-D Sóweczka rośnie jak na drożdżach, ale dalej nie wiadomo czy to chłopczyk czy dziewczynka :confused: następną wizytę mamy 20 października, więc może wtedy się ujawni:-)

Buziaczki dla Was dziewczyny:-)
To super,że wszystko dobrze.Sóweczka nie chce sie pokazać:-)
 
Witam dziewczynki! Normalnie włosy mi się jeżą na głowie, że takie kreatury robią sobie żarty z poważnych spraw. Ale Kinia masz rację trzeba ją olać i może się odczepi.
Mamo sówko fajnie cię znów "słyszeć". Dobrze że wszystko jest z Sóweczka w porządku.
Kinia na pewno wkrótce będzie fasolinka.
Wiecie zapisałam się dziś do jeszcze jednego lekarza na wizytę na 20 października. Zobaczymy co on mi powie. Troszkę się zmartwiłam rano bo tak mnie dwa razy zakuło w lewym jajniku ale już nic nie boli.
 
teraz ide juz sprzatac i jeszcze trzeba obiad zrobic,ups moge nie zdazyc,a M wraca po 14 i zazyczyl sobie placek po wegiersku:) zasluzyl to mu zrobie;p
 
reklama
Do góry