reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

DZIEŃ DOBRY:-)
Ja tylko na chwile bo zaraz mykamy na zakupy i potem będe jedzonko szykować na urodzinki jutrzejsze:-)


jednak napiszę bo nie wytrzymam dosłownie....



Antosia dziewczyno czy Ty uważasz że my tu na forum jesteśmy tak samo niedorozwinięte jak i Ty??? jeżeli tak myślisz chociaż pewnie Ty wogóle nie myślisz bo uważam że myśląca osoba to nie wypisuje takich bzdur... żenujące....
Słuchaj mnie, uwżasz że jak zmienisz nick i wpierdzielisz się w inny wątek to już nikt cie nie rozpozna?! Na poczatku pod innym nickiem pisałaś bzdury na staranka by zostac mama 2010! pamietam cię i zdjęcie tego ******* testu! :crazy: wiesz co nawet wklejasz ten sam test co kilka dni temu tyle że pod innym nickiem! chore......:no::sorry:
Byłaś już jako GWIAZDECZKA18 i MALWINA... teraz ANTOSIA i co jeszcze wymyslisz?????:confused: Sprawia Ci to radość? po co to robisz?
Brak słów....
dziewczyny ja tylko wyraziłam swoje zdanie bo nie wytrzymałabym do jutra z tym :sorry:
Kłamczucha.... no co za człowiek się uczepił
Weź inne forum zaśmiecaj swoimi bzdurami i zdjęciami kuźwa które kradniesz z netu!


ooooooo :shocked2::shocked2::shocked2: nie ładnie ANTOSIA tak nas oszukiwać:crazy:
 
reklama
ja od razu jak wczoraj zobaczyłam jak ona rozmawia z Madzias i wogóle te jej wpisy.. obserwowałam ale w koncu jak zobaczyłam ten test o który specjalnie ją poprosiłam to juz nie miałam zadnych wątpliwości ze to ta sama oszustka:crazy:
Zignorujcie ją poprostu. :tak::tak::tak:
 
Mnie na początku nabrała,ale jak napisała potem o tym jak powiedziała chłopakowi i nam mówiła że ma termin na czerwiec a na innym wątku że na maj to zaczeło mi to śmierdzieć.Napisałam żeby wkleiła teścik no i wkleiła,ale nadal coś mi było z nią nie tak.Wtedy sie dowiedziałam,że ten test inna dziewczyna wkleiła na innym wątku. Żenujące.....
my juz ja znamy bo na naszym watku pojawiala sie pod 4 czy 5 roznymi nickami.taki sam test chyba nawet wkleila.Poza tym ja ja rozpoznaje szybko po jej analfabetycznym sposobie pisania,po tym jak zaczyna pierwsze posty i poza tym ona szybko gubi sie w tym co pisze (no daj spokoj ciagnac 10 roznych historii).gdzies pisala ze jest na zwolnieniu i ze sie nudzi...byc moze to jedyne co by sie zgadzalo.My dalysmy sobie z nia spokoj i nie reagujemy i to chyba nejlpesze rozwiazanie.tak wiec uwazajcie dziewczyny z nowymi bo smietnik tu sie robi
 
my juz ja znamy bo na naszym watku pojawiala sie pod 4 czy 5 roznymi nickami.taki sam test chyba nawet wkleila.Poza tym ja ja rozpoznaje szybko po jej analfabetycznym sposobie pisania,po tym jak zaczyna pierwsze posty i poza tym ona szybko gubi sie w tym co pisze (no daj spokoj ciagnac 10 roznych historii).gdzies pisala ze jest na zwolnieniu i ze sie nudzi...byc moze to jedyne co by sie zgadzalo.My dalysmy sobie z nia spokoj i nie reagujemy i to chyba nejlpesze rozwiazanie.tak wiec uwazajcie dziewczyny z nowymi bo smietnik tu sie robi

Ja się wypowiadam prawie na wszystkich wątkach i wiem gdzie co się dzieje. na wątku starania by zostac mamą 2010 ta dziewczyna już kiedyś była i to nie raz to prawda.
Trzeba takie osoby lekceważyć.
Dobrze że tu ją zauważyłam i od razu zareagowałam jak trzeba aby ostrzec inne dziewczyny które jeszcze tej kłamczuchy nie poznali!:crazy: niech sie maleńka wynosi bo nie jest na BB już mile widziana:no:;-):-)
 
o moj boze takie historie,ta dziewczyna chyba postradala zmysly,albo tak dlugo sie stara ze juz wariuje od tego i chce zainteresowania,nic o tym nie wiedzialam nie podejrzewalabym nawet,ze ktos moze tak klamac ale sposob w jaki powiedziala to swojemu facetowi byl dosc dziwny i dopiero co test zrobila,a juz zdazyla byc u lekarza,no coz sa i takie osoby ale po co jej to!?
 
o moj boze takie historie,ta dziewczyna chyba postradala zmysly,albo tak dlugo sie stara ze juz wariuje od tego i chce zainteresowania,nic o tym nie wiedzialam nie podejrzewalabym nawet,ze ktos moze tak klamac ale sposob w jaki powiedziala to swojemu facetowi byl dosc dziwny i dopiero co test zrobila,a juz zdazyla byc u lekarza,no coz sa i takie osoby ale po co jej to!?
Właśnie też sie zastanawiam po co jej to? Dla zabawy to robi czy jakaś ona chora?
 
reklama
Do góry