reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Wszysto zniosę żeby tylko było dobrze. Dzięki Bogu nie muszę leżeć plackiem. Wstaję do łazienki i troszkę sobie siedzę ale powiem szczerze że leżąc już prawie tydzień szybko się męczę nawet przy kąpieli. Dobrze że mój M pracuje w domku i bardzo mi pomaga no i mam cały dzień towarzystwo.
 
Wszysto zniosę żeby tylko było dobrze. Dzięki Bogu nie muszę leżeć plackiem. Wstaję do łazienki i troszkę sobie siedzę ale powiem szczerze że leżąc już prawie tydzień szybko się męczę nawet przy kąpieli. Dobrze że mój M pracuje w domku i bardzo mi pomaga no i mam cały dzień towarzystwo.

Moj pracuje do poxnych godzin i sama spedzam w domu dzisiaj do mnie przyszla przyszla tesciowa to troche pogadalysmy sobie
 
Wszysto zniosę żeby tylko było dobrze. Dzięki Bogu nie muszę leżeć plackiem. Wstaję do łazienki i troszkę sobie siedzę ale powiem szczerze że leżąc już prawie tydzień szybko się męczę nawet przy kąpieli. Dobrze że mój M pracuje w domku i bardzo mi pomaga no i mam cały dzień towarzystwo.
Kochana dasz rade;-) Ja też musiałam leżeć w ciąży,ale nie długo.Wiem że to ciężkie,ale czego nie zrobimy dla dzieciaczka:-)
 
reklama
Do góry