reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Tak jak obiecałam dziewczyny.. pisze po wizycie u gin. Ciąży brak. Dostałam luteine na wywołanie okresu i jak dosten to w 17 dniu cyklu mam brac 10 dni i tak cały czas... przez 4 miesiace ( na tyle mi przepisała). Janiki mam w pecherzykach i powidziała ze trzeba wyregulwac itp. Mówi ze jak nawet w tym czasie zajde w ciaze to tez te tabletki pomogą;-) Brała któras z Was te tabletki? Pozdrawiam gorąco!!!!
 
Tak jak obiecałam dziewczyny.. pisze po wizycie u gin. Ciąży brak. Dostałam luteine na wywołanie okresu i jak dosten to w 17 dniu cyklu mam brac 10 dni i tak cały czas... przez 4 miesiace ( na tyle mi przepisała). Janiki mam w pecherzykach i powidziała ze trzeba wyregulwac itp. Mówi ze jak nawet w tym czasie zajde w ciaze to tez te tabletki pomogą;-) Brała któras z Was te tabletki? Pozdrawiam gorąco!!!!
no to juz przynajmniej wszystko wiesz a luteine czy duphaston bo to podobne to wiekszosc z nas ja zna... to tylko moze pomoc fasolce bo pomaga jej sie zagniezdzic a potem utrzymac ciaze wiec bez obaw mozesz zazywac... ale szkoda jednoczesnie ze fasoli nie ma
 
ja bralam luteine na wywolanie i przylazla wtedy a odnosnie czy jest bezpieczna w ciazy to powiem ze tam bo tak jak duphaston to progesteron niezbedny to tego by fasolka siedziala w brzuszku:)


Kroptusiu zastanawiam sie czy faktycznie te drugie ziolka mi nie szkodza ale ja juz nie umiem wytrzymac z migrena i to jest najlepszy sposob inne tabletki to w ogole musielibysmy sie przestac starac a brac tylko 2 tygodnie w miesiacu do owulkito dla mnie troszke bezsensu.. poza tym ja nie lubie sie faszerowac tabletkami dlatego zakupilam ziolka..

taka recepturka
Rec. O. Sroki
liść melisy
liść pierwiosnka - tu jest kwiat bo liscia nie bylo
ziele dziurawca aa 50,0
korzeń kozłka
kwiat lawendy
szyszki chmielu
aa 20,0.

w kazdym razie dzis juz nie umielam z bolu wytrzymac jak zawsze po 7 wstaje na budzik tak sie z lozka nie podnioslam tak bolal brzuch dopiero drugi ibuprom pomogl jeden po 7 drugi po 9.. i potem znow po 16 bo nie szlo wytrzymac.. ciekawe jaka nocka bedzie..
 
Witajcie Kochane;-)
jak tam sobota mija?U nas to jest taka duchota i słońce praży..:-D
Zaraz z M na zakupy ruszamy bo pokończyły sie niektóre produkty:tak:
Pozdrawiam Was i zyczę miłego dnia dziewuszki:tak:

 
HELLO:-)

Tak jak obiecałam dziewczyny.. pisze po wizycie u gin. Ciąży brak. Dostałam luteine na wywołanie okresu i jak dosten to w 17 dniu cyklu mam brac 10 dni i tak cały czas... przez 4 miesiace ( na tyle mi przepisała). Janiki mam w pecherzykach i powidziała ze trzeba wyregulwac itp. Mówi ze jak nawet w tym czasie zajde w ciaze to tez te tabletki pomogą;-) Brała któras z Was te tabletki? Pozdrawiam gorąco!!!!


przykro mi że nie ma fasolki:sorry:ale bynajmiej wiesz co i jak robić :tak:
A tak wogóle to mi łezki poleciały bo mój synek bardzo kocha dzieci i jak wiecie był u nas na wakacjach Julian 7 letni kuzyn i cały czas się bawił z nim co przyszedł do góry mówic że już jedzie do domku no a co mój synek zrobił :-(zamknął mu drzwi i pchał go aby się z nim bawiłm aż mi sie płakać chce :-(teraz wiem że druga dzidzia to największy najlepszy wybór jaki mogliśmy podjąć mojemu synkowi jest potrzebny braciszek lub siostrzyczka aby mógł się z kimś bawić :tak:ach a teraz sam w baseniku będzie się bawic :-(

No ale powiem wam co mnie bardzo ucieszyło :-)wiecie kto lekko zapukał do mamusi dzidziunia moja :-D:-D od wczoraj czuje :-D
 
reklama
zyziak i co jak tam?trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok!

a,ja widzialam dzisiaj trzy bocianki:-)

Witaj :-)
Jak ja byłam z Wika w ciąży (i jeszcze o niej nie wiedziałam) tez widziałam a konkretnie latały nad działką a teraz sytuacja się powtarza tj:
-działka
-bocian
-i narazie starania :-D
-wtedy był początek lipca a teraz będzie wiadomo na początku sierpnia;-)
 
Do góry