reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Maggie a mdłości troszke przeszły?

meggie_f jak sie mamusiu czujesz? :)

Dziewczynki, z mdłościami lepiej. Fasola ma takie odbicia że jak się obudzę to muszę coś zjeść i za dnia co jakiś czas coś tam skubnąć i wtedy jest ok. Ale wieczorkiem jeżeli do 22 nie wyląduję w łóżku jak już jestem śpiącą to zaczyna mnie mdlić. Niezłą rozrabiakę mam pod tym serduszkiem.

Nie wiem co z tym gardłem zrobić, wypiłam herbate ale nadal boli.
 
WITAM KOBITKI:-)
A my dzisiaj sie po obiedzie wybieramy na gościnke do szfagierki:tak:


hej hej Kobitki, witam się z rańca.

Przewinęła mi sie nowa fasoleczka - Gratulacje.

Wczoraj wieczorkiem mieliśmy małe święto i spacerowaliśmy sobie po nowym świecie z gorącą czekoladą ale niestety padał deszcz i sie przeziębiłam. Gardło boli i nie mogę łykać.


o jojoj kuruj sie:tak:kochana ja brałam tabletki do ssania homeopatyczne i pomagaja a te leki to są dla kobiet w ciąży co nie musisz sie obawiac a dzięki temu ze je miałam to skończyło sie tylko na bólu gardła;-)
 
Witam sie z ranca.. a w zasadzie z południa..

maggie dbaj o siebie.. pod kocyk.. plukaj gardło wodą z solą.. ponoc pomaga.. i cieple herbatki..
u mnie piekne słoneczko.. poza tym ide jutro do gina z wynikami wiec zobaczymy co mi powie.. czy mam PCOS tego nie wiem wyniki mówią ze tak.. powiem mu jakie ziolka pije i ze bede je pila dalej i chce zeby zmonitorowal czy bedzie owulka tzn po owulce pojde do niego to jak zbada to bedzie widzial..
 
na kilka dni przed @ jest taka jak zazwyczaj czyli nisko, twarda zamknieta..
a np w dzien kiedy @ przychodzi (lub dzien przed w zaleznosci od kobiety) unosi sie jest wysoko, otwiera sie i miekknie.. raz sie udało na godzinke przed @ zbadac to była bardzo miekka ale to bardzo
 
reklama
hej dziewczynki dlugo nie pisalam bo czekalam na @ ale nie przyszla i co dziwnego zauwazylam ze gdy scisne brodawke mam male kropelki i temp mam 37.2:szok: mdlosci mam juz dluzszy czas i zawroty glowy ale myslalam ze to z przemeczenia powiedzcie mi czy ktoras z was miala podobnie :confused:
 
Do góry