reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

a poza tym jak cykle 26 dniowe czyli jutro dopiero tempka moze spasc i moze przyjsc @.. takze spokojie kochana zawsze jedno z dwóch..
 
reklama
Hej Dziewczyny

Zrobiłam dziś test i wyszły DWIE GRUBE KRECHY :-). Zdjęcie wrzucę jak znajdę kabel albo Maggie (bo wysłałam jej Mmsem).

Nadal nie mogę w to uwierzyć :-)
no to ja tez przylaczam sie do gratulacji...ciesze sie ogromnie...
Ogólnie czuję sie dobrze tylko jeszcze to do mnie nie dociera,
:-)
dotrze, dotrze spokojnie...
tak - liczac od dnia ostatniej@


u mnie wciaz utrzymuje sie temp 37,7:szok:...ale opuszcza mnie nadzieja..nie wiem mam uczucie jakby zaraz miala przyjsc..i intuicja mi mowi, ze bedzie przyjdzie...szczegolnie, ze sluz sie dzis zmienil, nawet pewnie nie bede testowala, bo sama rano zawita:-(
kobieto malej wiary - a moze sie udalo...nie trac nadziei tylko spokojnie poczekaj jeszcze kilka dni a potem testuj...:-):-):-)
 
Wogole to sie chyba u was czesciej bede pojawiac bo tu jakos plodniej sie zrobilo - moze sie zaraze - hihihihi:-):-):-)
 
Aguniak WIELKIE GRATULACJEEEEE!!!!!
Ale Ci zazdroszczę:tak:super!!!

Mexi dziękuję za miłe słowa:-)

Miłego wieczorku:rofl2:
 
Cześć dziewczynki! Dawno mnie nie było ale to ciągle przez ten remont łazienki i przedpokoju. Gratuluję Aguniak fasoleczki. Gratuluję też wszystkim innym zafasolkowanym. Niestety nie mam czasu dłużej posiedzieć ale podglądam Was dziewczyny co jakiś czas i ciągle o Was pamiętam. Wiecie co ostatnio na monitoringu gin nastraszył mnie, żebym sobie poczytała o niepłodności immunologicznej bo też może być tak, że jestem uczulona na nasienie partnera i dlatego nie mogę donosić ciąży bo mój organizm odrzuca zarodek jako ciało obce. Masakra zaraz po powrocie zajrzałam na neta i poczytałam co nieco ale zaraz skończyłam jak tylko dowiedziała się, że takie odczulanie drogo kosztuje i trwa min. 3 lata. Wolę się nie dołować zwłaszcza, że słonko świeci maggie zapoczątkowała wysyp fasolek, kończy mi się okres więc zaczynamy niedługo fikanko no i na monitoringu wyszło, że mam w sumie 5 pęcherzyków. Mam nadzieję, że pęknie chociaż jeden może też więcej bo chętnie bym chciała mieć bliźniaki. No ale teraz zmykam posprzątać z grubsza bajzel i zaraz spać.
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Witam się wieczornie, dopiero wróciłam ale że Agnieszka zafasolkowała już wiedziałam wcześciej : YUPPI - nawet nie wiecie jak się cieszę :-):-):-) GRATULUJĘ :-):-):-)

Hej Dziewczyny

Zrobiłam dziś test i wyszły DWIE GRUBE KRECHY :-). Zdjęcie wrzucę jak znajdę kabel albo Maggie (bo wysłałam jej Mmsem).

Nadal nie mogę w to uwierzyć :-)
Słońce próbowałam Ci wysłać Twój teścik w Prywatnej Wiadomości ale się nie da. Nie moge załączyć nic z kompa. Tak więc poprostu go wkleję tutaj: teścik Agnieszki.jpg - Teścik Aguniaka :-):-):-)

Mexi - moje mdłości zaczęły się pod koniec 5 tygodnia. A widać to u mnie było już pęcherzyk ciążowy w niecałym 4 tygodniu. Jak chcesz zobaczyć coś więcej to około 6 tygodnia ;-)
 
Do góry