reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
A i oczywiście przesyłam fluidki :-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
ja w pierwszej ciazy bylam w 5 tyg 6 dzien(tak wykazalo na usg) i bylo widac:tak::tak::tak:wiec spokojnie juz mozesz umawiac sie ze swoim ginem;-)

Dzięki za odpowiedź ;-). W takim razie w czwartek się wybiorę. Jeszcze takie pytanie formalne- te 5 tyg. to miałaś od ostatniej miesiączki???

Hej Dziewczyny

Zrobiłam dziś test i wyszły DWIE GRUBE KRECHY :-). Zdjęcie wrzucę jak znajdę kabel albo Maggie (bo wysłałam jej Mmsem).

Nadal nie mogę w to uwierzyć :-)

Wow Aguniak wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli wychodzi, że zaciążyłyśmy w podobnym czasie :-).
 
Wiem,wiem, że to nie tak hop siup.. w 2008 tez się staraliśmy ze dwa cykle i nic. No ale teraz bliżej wakacji to człowiek bardziej wyluzowany będzie to może wtedy się uda.:tak: My z mężem ustaliliśmy fikanie codziennie w tym cyklu, jak tez nic nie wyjdzie to w nastepnym co drugi dzień. Kiedyś w końcu musi się trafic:tak::-D Aaaa i nie będę pisac o objawach bo to przeciez głupie:-p Bo w dniu @ lub po kiedy się spóźnia to chyba można coś odczuc. A nie.. ja Wam pisałam o objawach i sama się nakręcałam jak katarynka:-D
Teraz wciskam na luuz:tak::-)
kochana czemu przestaliscie sie starac w 2008? tzn nie fikaliscie w dniach płodnych czy cały czas zabezpieczaliscie sie? ja z racji słabego nasienia staram sie fikac co 2-3 dni.. wiec dopiero jutro.. a tak strasznie bym zgwałciła M..
Hej Dziewczyny

Zrobiłam dziś test i wyszły DWIE GRUBE KRECHY :-). Zdjęcie wrzucę jak znajdę kabel albo Maggie (bo wysłałam jej Mmsem).

Nadal nie mogę w to uwierzyć :-)
same wiosenne fasolki.. mówiłam ze maggi rozpocznie wysyp fasolek..
 
tak - liczac od dnia ostatniej@


u mnie wciaz utrzymuje sie temp 37,7:szok:...ale opuszcza mnie nadzieja..nie wiem mam uczucie jakby zaraz miala przyjsc..i intuicja mi mowi, ze bedzie przyjdzie...szczegolnie, ze sluz sie dzis zmienil, nawet pewnie nie bede testowala, bo sama rano zawita:-(
 
tak - liczac od dnia ostatniej@


u mnie wciaz utrzymuje sie temp 37,7:szok:...ale opuszcza mnie nadzieja..nie wiem mam uczucie jakby zaraz miala przyjsc..i intuicja mi mowi, ze bedzie przyjdzie...szczegolnie, ze sluz sie dzis zmienil, nawet pewnie nie bede testowala, bo sama rano zawita:-(
kochana a ilu dniowe masz cykle i ktory dzis jest dzien?
 
Gracjaska moze cos sie przesunelo.. wiec bez obaw a jak nie przyjdzie przez najblizsze dni to testuj, tempka zazwyczaj dzien przed albo w dniu @ spada.. u ciebie wybitnie wysoka moze masz stan podgoraczkowy mierzylas pod pacha czy nie masz goraczki?
 
reklama
Aguniak wielkie gratulacje. Faktycznie cos sie rozpoczal sie zasiew fasolek. Superowo. U mnie oczekiwanie bo ostatnie cykle mialam 28, 29, 34 wiec ciezko mi wykalkulowac kiedy moze sie pojawic, z racji ze ostatnia @ mialam 6 kwietnia pierwszy dzien 28dniowego cyklu wypada 4 maja, wiec jeszcze ma troszke czasowo, nie nastawiam sie jakos mimo wszystko ze bardzo bym chciala.

Bylam sie podsmarzyc dzisiaj, wygladam jak burak :)
M poszedl na nocke, a ja pod prysznic, i nabalsamowalam sie, wiec moge siedziec czysta i pachnaca przed laptopem :):):)

Gracjaska, Nektarynka ma racje, moze sie przesunelo jak przeczytasz wyzej mnie sie ostatni przesunal max- dziewczyny i ja liczylysmy ze sie udalo a tu nic. Poczekaj pare dni a potem zatestuj
 
Ostatnia edycja:
Do góry