reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Maggie_f kochana ja też widzę dwie kreseczki, jedna bledsza, ale u mnie też tak było:-) STRASZNIE CI GRATULUJE I NAWET NIE WIESZ JAK TO PODBUDOWUJE:-)

Ale miałam przeczucie:tak: miałam już dziś nie wchodzić na neta, bo jestem mega zmęczona, ale Narzeczonek już zasnął i smacznie chrapie, więc myślę czemu nie, a tu taka cudowna nowina:-)

Kochane życzę Wam zdrowych i pogodnych świąt, mało zbędnych kilogramów, wytrwałości w dążeniu do celu, cierpliwości w wyczekiwaniu fasolki :-)

popcard.image.php.jpg



 
reklama
Boję się uwierzyć tym bardziej że @ miała dopiero po weekendzie przyjść. Wczoraj rano zrobiłam pierwszy teścik - miałam nie testować przed terminem ale miałam jakieś przeczucie.

Dziewczyny czy to możliwe żeby to było maleństwo? Sorki za tło. Aaa, to są testy ciążowe, nie owulacyjne. Robiłam je już kiedyś ale zawsze była 1 krecha.
Zobacz załącznik 127468
Zobacz załącznik 127469




kochana megi cichutkie gratki dla ciebie to jest to:tak:
 
Cześć Kochane,
Pewnie Wszystkie siedzicie przy świątecznym stole a ja jakoś nie moge. Skubnęłam co nieco i najchętniej poszłabym teraz spać. Jestem okropna ale chciałabym żeby wszyscy sobie już poszli. :-D

też chce taki prezencik :)
Kochanie, mam nadzieje że @ nie przyszła i już nie przyjdzie. :tak:

No,Maggie GRATULACJE to napewno fasolinka:tak:czulam jakos tak,ze Tobie sie uda,pisalam nawet o tym tydzien temu;-)tylko co teraz bedzie jak nas opuscisz:-(;-)fajniutki prezencik Ci przyniosl zajaczek:-);-):tak:
Justyś Ty Czarownico :-D:-D:-D Prezencik super tylko ja ciągle sie boje że te kreseczki znikną. Chyba dopiero po betce zaczne sie cieszyć. Ale opuszczac Was nie zamierzam - nie ma takiej opcji. Kurcze tak sie przyzwyczaiłam i zżyłam z Wami (dziwne bo to tylko wirtualna przestrzeń) że bez Was byłoby mi źle. :-):-)


Maggie_f kochana ja też widzę dwie kreseczki, jedna bledsza, ale u mnie też tak było:-) STRASZNIE CI GRATULUJE I NAWET NIE WIESZ JAK TO PODBUDOWUJE:-)

Ale miałam przeczucie:tak: miałam już dziś nie wchodzić na neta, bo jestem mega zmęczona, ale Narzeczonek już zasnął i smacznie chrapie, więc myślę czemu nie, a tu taka cudowna nowina:-)
Ma sie tego nosa, co? :-D:-D:-D Super że takie wiadomości podbudowują.
Kochana a kiedy ta kreseczka stała się mocniejsza u Ciebie?

kochana megi cichutkie gratki dla ciebie to jest to:tak:
:-):-):-) mam nadzieję :tak:

Wklejam dzisiejszego teściora: 26dc.jpg
Dziewczynki trzymajcie bardzo mocno kciuki. We wtorek betka i jak się potwierdzi to umawiam się do lakarza bo chyba z tą moją dwurożną macicą to nie ma co czekać ???
 
Wesołego Alleluja!!!!

Dawno mnie tu nie było,a dziś wchodzę i czytam:tak::-):-D a tu takie niespodzianki i tyle fasolek!!!

Wielkie Gratulacje!!!
Super prezenty dostałyście na zajączka:tak:
Też tak chcę;-)

Pozdrawiam
 
WITAJCIE KOBITKI:-)
MAGGIE @ nie przyjdzie;-)
PRZYSZŁA MAMUSIA tobie także życze aby @ nie przyszła i innym takżę:tak:
No a ja święta spędzam w domciu bo nasz synek od wczoraj choruje co niestety też i gorączkuje co wizyta u szwagierki odmówiona:-(ważne aby synek wyzdrowaiał,ale co mnie cieszy,że się bawi co miły widok pomimo że choruśny:-(
BUZIOLKI DLA WAS:-)
 
Cześć dziewczyny,
u mnie napięcie cycuszków minęło, a może ja sobie wmówiłam, że się udało.
A co gorsza przeziębiłam się, chyba od harców na rolkach :-(
 
WITAJCIE KOBITKI:-)
MAGGIE @ nie przyjdzie;-)
PRZYSZŁA MAMUSIA tobie także życze aby @ nie przyszła i innym takżę:tak:
No a ja święta spędzam w domciu bo nasz synek od wczoraj choruje co niestety też i gorączkuje co wizyta u szwagierki odmówiona:-(ważne aby synek wyzdrowaiał,ale co mnie cieszy,że się bawi co miły widok pomimo że choruśny:-(
BUZIOLKI DLA WAS:-)
Patrysia - no ja niby wiem że @ nie przyjdzie ale podświadomie boje sie rozczarownia i próbuje sie studzić. Taki efekt uboczny testowania przed terminem. Tak więc oby tylko do wtorku/środy i będzie ok.
Przykro mi że synek chory - serce sie kraja jak sie patrzy na chorego maluszka. Ale dobrze że sie bawi - to dobry znak :-)
 
Cześć dziewczyny,
u mnie napięcie cycuszków minęło, a może ja sobie wmówiłam, że się udało.
A co gorsza przeziębiłam się, chyba od harców na rolkach :-(
Oj to niedobrze, uważaj bo jakaś angina podobno grasuje. Na Boże Narodzenie była epidemia grypy (mnie dopadła) a teraz anginy.
A z tymi cycuszkami to nigdy nic nie wiadomo. Mnie zawsze z tydzień przed @ bolały a teraz to w sumie nie bolą tylko są takie pełniejsze i tyle.
 
reklama
Jejku Maggie ale super wiesci kurcze tescior jak nic fasolka :-) widac golym okiem, u mnie na 1 tescie ale to 6 dni przed @ ledwo co byl cien...to ja to mialam co sobie wmawiac ale Ty ?? ;-) absolutnie piekna kreseczka...popatrz w albumie na moje hihi a potem na moj suwaczek...leci 21 tydzien...kurcze ale sie ciesze okrutnie ale nie dziwie sie obaw bo ja tez nie wierzylam nawet jak beta byla 101:-p dopiero po ginie a spokoj jak ujrzalam serduszko i to tez na chwile bo potem jak wiesz same stresy...cudny prezent, tak jak ja dostalas na Swieta tyle ze Wielkanocne...no coz...jakby cos trzeba bylo radzic wal do mnie jak w dym :-p
 
Do góry