reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

smartka nie martw się kochana na pewno w koncu i wam sie uda :tak: zobaczysz, głowka do gory, wyluzuj i nie mysl tak o tym a zobczysz ze bedziesz mile zaskoczona!;-)


DZIEWCZYNY MAM PYTANKO
Tak sobie myślę że mogłabym iść jeszcze raz prywatnie do ginekologa ale innego, z aparatura odpowiednią, zrobiłby mi usg dopochwowe. Tylko czy opłaca mi sie isc? tz myslicie że coś zauważy po takim usg? w moim przypadku?
:-(
Mąż mowi zebym poszła.... a ja nie wiem czy nie za szybko.
Kochana ja mysle ze jesli masz tylko mozliwosc to lec!!! :-) Powodzenia!!!
 
reklama
gosiula23 to moze razem ze mną zatestujesz;-) nie ma sie co bać, co ma być to bedzie kochana. głowka do gory
katya25 nie smuć się kochana:* bedzie dobrze i musisz tak własnie myśleć bo to już połowa sukcesu pozytywne myślenie. Zobaczysz że już niedługo bedziemy się cieszyły z twojej fasolki!!:tak: i na pewno bedzie wszystko dobrze. Bądz cierpliwa. I uśmiechnij się już;-)
 
Katya25- Kochana, główka do góry. Gwarantuje Ci, że każda z nas ma dołki. Każda ma obawy, boimy się czy zafasolkujemy, a potem czy wszystko ok. Takie już jesteśmy. Pamietaj, że ja też jestem z Tobą, wszystkie jesteśmy choć nie zawsze udaje się odpisać na wszystkie posty. :tak: Ściskam Cię mocno :-)
 
Kinga85
To dobry pomysł na wspólne testowanko! Ja i tak czuję, że nic z tego, ale do odważnych świat należy! Będziemy się z mężem najwyżej dalej starać! Muszę pozytywnie myśleć i nic na siłę będzie wtedy kiedy samo zechce się pojawić oczywiście z naszą pomocą!
 
Wysyłam Fluidki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kochane łapcie
(*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*)

Mam nadzieję że starczy dla każdej starającej się !!!!!!!!! Jak nie to wyslę więcej!!!!!!!


Katya 25 a to fluidki dla Ciebie kochana nie smuciś się (******)
 
Ostatnia edycja:
gosiula jasne, najwazniejsze aby podejsc do tego na spokojnie:) w koncu sie na pewno uda. A może juz sie udało i trzeba myslec o tym pozytywnie!:tak: a ktory to twoj dzien cyklu? albo ktory dzien od zapłodnienia?
Bo u mnie chyba dopiero 9dzień miaja.... od możliwego zapłodnienia

Katerinka DZIEKI!!!! ja pare zlapalam ;)))
 
Gosiula - nawet nie wiesz jak Cie rozumiem, ja zawsze miałam bardzo regularne cykle i jak mi się spóźniała 10 dni to myślałam że się udało. Ale nie zatestowałam tylko musiałam wyjechać w bardzo męczącą podróż na 3 dni. Zaraz po powrocie dostałam @ i bardzo żałowałam że nie zrobiłam testu przed wyjazdem bo do dziś nie wiem byłam i czy ten wyjazd zaszkodził. Znam więc obawy przed testowaniem ale dla mnie gorsze było uczucie jak już przyszła @ i byłam zła że mogłam zrobić teścik i mieć luz psychiczny niezależnie od wyniku.
 
reklama
Do góry