reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

normalnie zazdroszcze :sorry2:
mnie jak poznal M przy wzroscie 166cm waga nie przekraczala 45 kg, rozmiar ciuszkow XS a staniczek 75 A , Teraz nabralam troszke cialka, Waga 57kg czasami 58 kg, rozmiar ciuszkow S lub M ( w wiekszosci M ) ale staniczek nadal taki sam 75 A :zawstydzona/y: Moj M mowi ze kocha te moje malutkie piersiatka ale nie powiem ze ja bym chciala ciut wieksze :sorry2:

hehe wypadlam z tematu...tez bym chciala wieksze,mam 160 przy wadze 46 i malutkie piersiatka niestety....trzeba zaciazyc i szybko to zmienic hehehe
 
reklama
My staramy sie od naszego slubu czyli sierpnia 2008.Jestem dobrej mysli chociaz czasami trace nadzieje:-(

kochana to nie za dlugo sie staracie,nie trac nadziei bo to naprawde krotki okres czasu.Ja tez slubowalam w sierpniu ale staramy sie ponad poltora roku...to dlugo a niektore dziewczynki nawet po dwa latka...naprawde predzej czy pozniej wam sie uda nie masz sie czym zalamywac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem ze Ty bys chciala odrazu,tak jak kazda z nas.....glowa do gory!!!!!!!!!!!!
 
My staramy sie od naszego slubu czyli sierpnia 2008.Jestem dobrej mysli chociaz czasami trace nadzieje:-(

nie trac nadziei, przeciez NADZIEJA UMIERA OSTATNIA
Ja staram sie juz 17 miesiacy a w sumie to juz 18 ,nie powiem bo czasami jest ciezko, ale wierze ze wkoncu sie uda i to w tym roku :-D
Bylas juz u lakarza ? robilas jakies badania ?

kochana to nie za dlugo sie staracie,nie trac nadziei bo to naprawde krotki okres czasu.Ja tez slubowalam w sierpniu ale staramy sie ponad poltora roku...to dlugo a niektore dziewczynki nawet po dwa latka...naprawde predzej czy pozniej wam sie uda nie masz sie czym zalamywac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem ze Ty bys chciala odrazu,tak jak kazda z nas.....glowa do gory!!!!!!!!!!!!

W takim razie nie jestem sama ;-):-p

Wiecie co juz jest 23 staraczek, nasza liczba sie powieksza :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki
Kropecka jak ja ciebie dobrze rozumienm z tą praca.Własnie jestem w takiej sytuacji jak ty.Tez nie moglam tego wytrzymac i się zwolnilam.:wściekła/y:Nie martw się kochanie , wszystko ma swoj sens i jest po coś.Mąż napewno się ucieszy!:tak:

Marzenixx ja się bardzo cieszę że wrocilas, bo ja tez przywiązalam się do was dziewczynki bardzo....tez pamiętam Ciebie, tikanis, lilu, kingus :-):tak:

malwinka ja ciebie tez pamiętam, i szybciutko tu się u nas rozgość!po to jest ten wątek:tak:
 
bobo witaj wśród nas :-)
ja dziewczynki mam 1.59 cm i ważę 5o kg , moj rozmiar to standardowe 75 B, ale mam nadzieje ze juz niedługo sie powiekszy:-D chociaz boje sie co bedzie juz "po" bo moja mama po trzech córach ma malutkie groszeeczki:-D to chyba A nawet nie jest heheh i moja siostra po pierwszym dziecku tez ma mniejsze niz przed ciązą wiec troche sie obiawiam czy to nie genetyczne :-) heheheh

ja się muszę również zapisać do gina ale jeszcze nie wiem do ktorego bo wczesniej bylam po jednym razie u kilku i nie wiem ktorego wybrac, wszyscy byli wedlug mnie ok ale różnie chodzą opinie.. i nie wiem.:confused: ale czekam do 8 dc i ide na monitoring ,, nie ma na co czekac:-D
 
Kurczaczek dziewczyny, z kad takie biusty bierzecie :-D

Samo przyszło i oby zostało:-D

Teraz tylko muszę udka odchudzić, bo pas już dobry, jak kupuje dżinsy to w udach są ciasne a na pupie i w pasie za szerokie. Dziewczyny, wy to jeszcze macie 75....... a ja pod biustem mam 70 i to większy problem, ponieważ większość producentów w miseczce D uparcie trzyma się rozmiarów od 75, jakby to chuda nie miał prawa do większego:rofl2:
 
reklama
bablyss :*** kochana masz racje nie ma co sie poświęcać dla pracy bo i tak na koncu nikt o ciebie nie dba i nie mysli :tak: jak cie nie szanuja to trzeba wiać i to jak najszybciej! maleństwo które przyjdzie do nas musi miec szczesliwa a nie zestresowana mamusie:-D
 
Do góry