reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Mam całkowicie zjechane gardło, nie boli mnie tylko jak chcę cokolwiek przełknąć powiedzieć, kaszlnąć, poruszyć się to mnie tak jakby płuca bolą. Antybiotyk kosztował 40 zł. Lek rodzinny pamiętał, że o dzidzie się staramy:happy:
 
reklama
No to kochane i ja sie przenosze:tak: i oczywiscie zapisuje do staranek oby rok 2009 był udany Lilu kochana prosze wpisz mnie na liste staraczek:tak:

A ja ciagle jestem zajeta brak czasu preaca dom i niewiem kiedy odetchne choc troszke ale w sumie lepsze miec jakies zajecie niz tyczec w domu pograzajac sie w myslach :zawstydzona/y:tak sie zastanawiam co słychac u w kropeczki miala testowac w wigilie i z tego co wiem jeszcze sie nie pojawila :confused:

ja szczeze powiedziawszy jestem zaziebiona na amen wogole ten cykl jakos dziwny ciagle jajniki bola piersi jak balony w sumie tak jak zawsze ale troszke za wczesnie:confused:

No i brak ochoty na sex moj maz lazi na mnie wsciekly a ja niewiem czemu niemam ochotyb sie kochac :no:

No coz mnoze mi przejdzie

Pozdrawiam was koochane ja testuje 6 stycznia takze zobaczymy:-D


ja nosze rozmiar 75c a przed okresem mam 75d puchne jak nigdy takze jak bede w ciazy to niewiem jak bede wygladac pewno jak wielokryb albo slonica:-D

Juz Cie kochana dopisuje :tak:

Trzymam kciuki za testowanko i obys szybciutko wyzdrowiala :-)
 
Słyszałam o przypadku z chudnięciem po ciąży, ale żeby tak drastycznie biust zgubić... hmmm... straszne:szok:

Czy któraś z Was w dniu spodziewanej miesiączki zamiast@ miała upławy przezroczyste?? Pytam bo już sama nie wiem co i jak...
Chyba CLO troszkę rozregulowało mi cykl...:baffled:
A co do pracy w trudnych warunkach to miałam niechybną przyjemność pracować w biurze, gdzie codziennie rano na biurku witały nas myszy i szczury - do tego stopnia się zadomowiły, że zjadały nam telefony stacjonarne...
Zrezygnowałam z tej pracy po niespełna dwóch mc...

Ja tak nie mialam :no: Ale jestes pewna ze owulke juz mialas ??
 
Uffff nareszcie w domu!!
Ciężki dzień, tym bardziej że prawie nie spałam w nocy, łażę dziś taka byle jaka..:zawstydzona/y:

Nie wiem jak Wy ale ja w napięciu czekam co tam za dobre wieści nam kroptusia przyniesie!!:tak::-)
No i jak już tu któraś z Was wspomniała- nasza Kropeczka coś się nie odzywa..
Brakuje tu jej postów, jej optymizmu!! Niech już wraca!!!!! :tak::-D
 
A co do rozmiarów, to ja mam 176 wzrostu, waga coś około 57kg i 75a- tak więc natura nie była dla mnie szczodra. Kiedyś miałam wielkie kompleksy z powodu tego biustu, ale potem stwierdziłam, że po co ja się mam cholerka przejmować? Sa małe, ale za to śliczne, jędrne i kształtne, więc nie mam co narzekać :-)
I tak sobie powtarzałam przed lustrem patrząc na nie i wiecie co? Autosugestia jest the best! :rofl2::tak:
Niech mnie ktoś teraz zapyta o mój biust a odpowiem... Mała rzecz a cieszy :-D
 
o jejciu dziewczyny to ja chyba przy was w kompleksy popadne.. nigdy gruba nie bylam,, nadwagi nie mialam,, chuda tez nie,, przed ciaza przy wzroscie 175cm wazylam 64-65kg a moje cycuhcy byly 75B teraz mam napewno juz C ale nie jakos zeby znacznie mi sie powiekszyly,, troszeczke...
 
To chyba ja jestem wsrod was tylko grubasek na 170 cm wzrostu waze 73 kg zgroza ale zawsze taka bylam niestety no coz mowie se taka uroda ale wiecie duzo bym dala zebym wazyla 10 kg mniej nie musze miec biustu wolalabym miec maly a byc szczupla ehh
 
reklama
a ja dziewczyny to tyka jestem...mam 179 cm.60 kg.a cyc to 85 C.
marzenixx zgadzam sie z tą praca, jak jest żle to trzeba wiac, jesli się nie widzi żeby cos się zmienilo i szanowac siebie i swoje nerwy i zdrowie, bo tego co ja zostawilam w swojej bylej pracy nikt mi nie zwróci!!!!!!:wściekła/y::-:)no:
 
Do góry