reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
bobo witaj wśród nas :-)
ja dziewczynki mam 1.59 cm i ważę 5o kg , moj rozmiar to standardowe 75 B, ale mam nadzieje ze juz niedługo sie powiekszy:-D chociaz boje sie co bedzie juz "po" bo moja mama po trzech córach ma malutkie groszeeczki:-D to chyba A nawet nie jest heheh i moja siostra po pierwszym dziecku tez ma mniejsze niz przed ciązą wiec troche sie obiawiam czy to nie genetyczne :-) heheheh

ja się muszę również zapisać do gina ale jeszcze nie wiem do ktorego bo wczesniej bylam po jednym razie u kilku i nie wiem ktorego wybrac, wszyscy byli wedlug mnie ok ale różnie chodzą opinie.. i nie wiem.:confused: ale czekam do 8 dc i ide na monitoring ,, nie ma na co czekac:-D

To ty kochana taka drobniusia jestes 159 cm

Mam kolezanke ktora przed ciaza miala 75 A w ciazy 75 C a po ciazy ma 0 :szok:
 
Lilu


Wcale jest tak dobrze z tymi duzymi piersiami:)
Im wiekszy rozmiar, tym sa ciezsze i mniej jedrne :( Wiec nie ma czego zazdroscic
 
bablyss :*** kochana masz racje nie ma co sie poświęcać dla pracy bo i tak na koncu nikt o ciebie nie dba i nie mysli :tak: jak cie nie szanuja to trzeba wiać i to jak najszybciej! maleństwo które przyjdzie do nas musi miec szczesliwa a nie zestresowana mamusie:-D

Racja ja zostawiłam posadę po studiach, państwową i zmieniłam na mały przytulny sklepik. Przynajmniej mam dużo spokoju i luzu. Stresu już tyle nie ma, i mnie szanują.
 
To ty kochana taka drobniusia jestes 159 cm

Mam kolezanke ktora przed ciaza miala 75 A w ciazy 75 C a po ciazy ma 0 :szok:

heh no to niezle , mam nadzieje ze ja po ciąży zostane przynajmniej przy B:-)
no jestem malutka , zawsze wszedzie prawie bylam najmniejsza hehe juz sie przyzwyczailam ale mój mąż jak z nim wychodze to muszę zakładac buty na obcasie bo mowi ze go oszukalam hihihi bo jak sie pozanlismy chodzilam caly czas na koturnie i myslal ze jestem wieksza a sie okazalo ze bez butow jestem tycia:-D bo on ma 188 cm :-)

niunia27 i dobrze zrobiłas:tak: lepiej pracowac sobie z sklepiczku i miec spokuj a nie niby chodzic z podniesioną głową b:tak:o pracuje sie nie wiadomo gdzie a tak naprawde miec jakies pieklo w pracy czy byc poprostu niezadowolonym ;-)
 
No to kochane i ja sie przenosze:tak: i oczywiscie zapisuje do staranek oby rok 2009 był udany Lilu kochana prosze wpisz mnie na liste staraczek:tak:

A ja ciagle jestem zajeta brak czasu preaca dom i niewiem kiedy odetchne choc troszke ale w sumie lepsze miec jakies zajecie niz tyczec w domu pograzajac sie w myslach :zawstydzona/y:tak sie zastanawiam co słychac u w kropeczki miala testowac w wigilie i z tego co wiem jeszcze sie nie pojawila :confused:

ja szczeze powiedziawszy jestem zaziebiona na amen wogole ten cykl jakos dziwny ciagle jajniki bola piersi jak balony w sumie tak jak zawsze ale troszke za wczesnie:confused:

No i brak ochoty na sex moj maz lazi na mnie wsciekly a ja niewiem czemu niemam ochotyb sie kochac :no:

No coz mnoze mi przejdzie

Pozdrawiam was koochane ja testuje 6 stycznia takze zobaczymy:-D


ja nosze rozmiar 75c a przed okresem mam 75d puchne jak nigdy takze jak bede w ciazy to niewiem jak bede wygladac pewno jak wielokryb albo slonica:-D
 
Ostatnia edycja:
heh no to niezle , mam nadzieje ze ja po ciąży zostane przynajmniej przy B:-)
no jestem malutka , zawsze wszedzie prawie bylam najmniejsza hehe juz sie przyzwyczailam ale mój mąż jak z nim wychodze to muszę zakładac buty na obcasie bo mowi ze go oszukalam hihihi bo jak sie pozanlismy chodzilam caly czas na koturnie i myslal ze jestem wieksza a sie okazalo ze bez butow jestem tycia:-D bo on ma 188 cm :-)

niunia27 i dobrze zrobiłas:tak: lepiej pracowac sobie z sklepiczku i miec spokuj a nie niby chodzic z podniesioną głową b:tak:o pracuje sie nie wiadomo gdzie a tak naprawde miec jakies pieklo w pracy czy byc poprostu niezadowolonym ;-)

Jeszcze zanim umowa się skończyła powiedziałam, że w takim burdelu i takimi nienorma...... - ładnie mówiąc, osobami nie chcę pracowac, miałam dwie przełożone i jedna z nich podpytywała, czy czasami nie chcę byc w ciaży a tu sie okazało, że druga już była w ciąży i jej nastrój się wszystkim udzielał....
Ach, jedne zaliczają wpadkę i mówią, że nie chcą a inne za tym po nocy oczy wypłakują....
 
Jeszcze zanim umowa się skończyła powiedziałam, że w takim burdelu i takimi nienorma...... - ładnie mówiąc, osobami nie chcę pracowac, miałam dwie przełożone i jedna z nich podpytywała, czy czasami nie chcę byc w ciaży a tu sie okazało, że druga już była w ciąży i jej nastrój się wszystkim udzielał....
Ach, jedne zaliczają wpadkę i mówią, że nie chcą a inne za tym po nocy oczy wypłakują....

dobrze zrobiłaś... nie wiem jak niektore kobiety maja zdrowie zeby pracowac latami w takich warunkach gdzie sa traktowane jak szmaty:-( tzreba zabierac swoja godnośc i uciekac jak najdalej , zeby kiedys nie zalowac ze daly sie tak traktowac...:-(
a co do wpadek to tez sie zgadzam, ostatnio tez slysze ta wpadla czy tamta, a te co chcą to czekaja i czekaja... smutne to ale jakze prawdziwe eh...
 
reklama
Mam kolezanke ktora przed ciaza miala 75 A w ciazy 75 C a po ciazy ma 0 :szok:
Słyszałam o przypadku z chudnięciem po ciąży, ale żeby tak drastycznie biust zgubić... hmmm... straszne:szok:

Czy któraś z Was w dniu spodziewanej miesiączki zamiast@ miała upławy przezroczyste?? Pytam bo już sama nie wiem co i jak...
Chyba CLO troszkę rozregulowało mi cykl...:baffled:
A co do pracy w trudnych warunkach to miałam niechybną przyjemność pracować w biurze, gdzie codziennie rano na biurku witały nas myszy i szczury - do tego stopnia się zadomowiły, że zjadały nam telefony stacjonarne...
Zrezygnowałam z tej pracy po niespełna dwóch mc...
 
Do góry