reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Mój M mówił na początki, ze takie małe jest słodkie a teraz to tylko wspomina, że kiedyś obie jedną ręką objął a teraz już tak nie może.
Nie można za nimi nadążyć, chcą więcej, a jak dostają to mało zachwytu na ten temat słyszysz:dry:
Zazdrościsz, ja muszę do Zielonej Góry po bieliznę na zakupy sie wybrać, bo u nas nie mam wyboru - biały albo czarny:szok:
Ja miałam 75C, a teraz walcze z 80D...:baffled::baffled::baffled:
Mój M nic nie mówi, ale czasami żartuje, że po uderzeniu jednym można życie stracić...:-D
 
Zawsze doktor takie mi robił. Przy tyłozgięciu nieraz trudno cokolwiek tam w środku znaleźć:-D - tak było, nie mógł znaleźć jajników:-D
To chociaż tyle bo moja gin przy badaniu z NFZ robiła tylko tradycyjne badanie... ale słyszałam, że koleżanka do swojego lekarza musi nosić na badania swoje prezerwatywy bo NFZ ich nie refunduje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
To chociaż tyle bo moja gin przy badaniu z NFZ robiła tylko tradycyjne badanie... ale słyszałam, że koleżanka do swojego lekarza musi nosić na badania swoje prezerwatywy bo NFZ ich nie refunduje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

O kurrrrrrrrrrrr-czaczek:-D

Ja czekam tylko na opinię jeszcze jednej dziewczyny o jednym doktorze i będę sie zapisywać na wizytę.

Miałam iść dziś do przychodni państwowej, ale zrezygnowałam, raz zgubili wyniki cytologii:szok: a raz miałam wizytę przekładaną trzy razy:rofl2:
 
O kurrrrrrrrrrrr-czaczek:-D

Ja czekam tylko na opinię jeszcze jednej dziewczyny o jednym doktorze i będę sie zapisywać na wizytę.

Miałam iść dziś do przychodni państwowej, ale zrezygnowałam, raz zgubili wyniki cytologii:szok: a raz miałam wizytę przekładaną trzy razy:rofl2:
Do mojej gin są kolejki 3 mc żeby się dostać ale warto czasami zaczekać bo jest rewelacyjna (oczywiście priv...)
 
Hehe no to jak my sie poznalismy 165 i 55 i rozmiar 75C teraz 62kg i rozmiar D jest dzis za maly. Dostalam od siostry stanik patrze "bosze jaki wielki -D" a zalozylam i za maly :szok: wiec dzis kupilam E noo to juz przesada widze ze jestem z Was wszystkich najwieksza :D
 
.

Miałam iść dziś do przychodni państwowej, ale zrezygnowałam, raz zgubili wyniki cytologii:szok: a raz miałam wizytę przekładaną trzy razy:rofl2:

Powiem Ci kochana ze czasami warto sie poswiecic wydac te 150 zl za wizyte ale trafic na dobrego lekarza i wiedziec na czym sie stoi, tym bardziej ze starasz sie o nowe zycie- wlasne Dzieciatko....
 
Hehe no to jak my sie poznalismy 165 i 55 i rozmiar 75C teraz 62kg i rozmiar D jest dzis za maly. Dostalam od siostry stanik patrze "bosze jaki wielki -D" a zalozylam i za maly :szok: wiec dzis kupilam E noo to juz przesada widze ze jestem z Was wszystkich najwieksza :D

He he , a ja najmniejasza :zawstydzona/y:

Witaj Babo :-D
Dopisac Cie do listy staraczek 2009 ?
Lista znajduje sie na 1 stronie ( tak po srodku )
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry