reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam w ten cieplutki dzionek :-)
Mnie od wczoraj męczą bóle brzucha, mam jajeczkowanie, a tu męża nie ma bo zapracowany:-(aż mi cisnienie troszkę skacze że trzeba czekać do stycznia a ja tu zwarta i gotowa:tak::-( ale cóż jak mus to mus...:tak:

zaraz lece na miasto dokupić jeszcze parę prezentów :-)
buziolki dla leniwców niedzielnych:-D
 
reklama
dzień dobry:-):-):-) wstałam:-):-)
Marlenko oj wczoraj posiedziałam sobie, ale mężuś na służbie wrócił dopiero rano, jakoś samej do łóżeczka nie chciało mi się iść:-)poczekałam aż mi się oko zacznie kleić tak konkretnie, żeby się długo nie męczyć:-) wiesz, myślę, że z tymi lekarzami to różnie, tak jak u nas, raz się trafi na dobrego, raz na złego, ale zasada jest jedna, jak zapłacisz to zrobi dla Ciebie prawie wszystko, ale coś w tym musi być, skoro dziewczyny tak opowiadają, echh ci lekarze
Marzenko a gdzie Ty mieszkasz, że u Ciebie tak ciepło?:-) u mnie wieje, dobrze, że nie leje i zimno brrrr
z dzidzią też, oj a jak ja bym chciała juz:-) no ale jak mus to mus:-)a Agniesiak to w styczniu, chyba ,że się coś zmieniło, to trzymam kciuki:-)
ja już nie leniwiec:-D:-)ja wstałam:-D:-) kawusie popijam, pyszniutka jest:-)
 
Heh dzien dobry wstalam? toz to poludnie juz!! szkoda dnia Beti, ja nienawidze tak pozno wstawac, bo nim sie obejrze juz jest wieczor.. no ale wlasciwie Ty nadrobilas w nocy ;-) no tak lekarzowi jak zaplacisz to nawet jest w stanie poswiecic ci za ta kase kilka sekund na wypisanie recepte blee.. nienawidze prywaciarzy :wściekła/y: ale moze juz skonczmy ten tamat..bo sie niepotrzebnie denerwuje heh zartuje :p
jaka kawe popijasz nie leniwcu? :p mnie ostatnio wzielo na kawe inke - jak male dziecko..no ale coz :-D
a Marzena to moze ma dobry piec, kaloryfer tudziez termofor? :-D
 
a może Marlenko:-D:-) bo w domciu u mnie też ciepło, kaloryferki grzeją:-):-D
ja sobie wczoraj tak pofolgowałam, choć w sumie chyba codziennie idę poźno spać,ale za to wcześnie wstaje do pracy, więc w weekendzik lulam ile można:-):-) jutro mam wolne:-D:-D, ale za to muszę i tak wcześnie wstać na badania, na czczo do szpitala, a potem z moją KAsik do Gorzowa na USG, wziełam wolne, w środę do pracy a potem to już dopiero 29:-)
 
no u mnie w Koszalinku calkiem cieplutko, słońce świeci prawie 8 stopni jest :-)a mi też cieplutko bo mimo iż wstałam o 9 to wciąż siedze w szlafroku :-D coś się nie moge zebrać do kupy:-) pierwszy wolny weekend mam od nie wiem kiedy i nie wiem cóż mam począć ze sobą bo mąż jak zwykle w pracy:dry:
 
u mnie tylko 3,jak widze ten wiatr za oknem to wcale nie chce mi się wychodzić dziś,też jakoś się jeszcze nie ubrałam:-)siedze jak taki gamoń w "piżamie" , ale tak to jest kochana z tymi wolnymi weekendami:-)leń nas ogarnia:-D:-)
jak Ci się nudzi chodź do mnie na kawusie:-)
 
Aaa no to Beti zwracam honor.. nalezy Ci sie po calotygodniowym rannym wstawaniu.. ja mam wolne do odwolania bo musze w Polsce badania porobic i w ogole, zreszta jakos mi sie nie spieszy do pracy :/
Marzenixx to nieciekawie masz jak maz w pracy.. i to na dodatek w niedziele, Tobie w sumie tez wspolczuje ze w weekendy pracujesz :/ kurde.. ja co druga sobote jak mialam isc to mnie szlag trafial..
oj dziewczyny w szlafrokach i pidżamach ;-), ale Wam dobrze :-)
 
rób kochana rób badania, zobaczymy co mi wyjdzie w poniedziałek, trochę mam cykora
a jeśli chodzi pracę, to uwierz, ze od kiedy jest ze mną tam pewna osoba to ide do pracy jak na skazanie, ale szuka sobie nowej bo jej się u nas nie podoba, więc mam nadzieję, że powiem jej niedługo astalavista:-)
a jak uda mi się zafasolkować to idę na zwolnienie, powiedziałam już mojemu wodzowi o tym i , że nie mam zamiaru by moje dziecię jakieś nerwicy dostało
 
A jakie badania robisz jesli mozna spytac?
No tak.. grunt to mila atmosfera w pracy, tez mialam podobnie do Ciebie (choc nie wiem jaka ta osoba i czemu Cie wkurza) strasznie mnie denerwowala jedna dziewczyna, ktora na dodatek miala stanowisko zaraz kolo mnie.. okropnie darlysmy ze soba koty, ona na mnie do innych napieprzala, ja na nia.. niemilo bylo bardzo :/ oby tej osobie ktora Cie tak denerwuje udalo sie znalesc inna prace jak najpredzej, bo to nie zdrowo tak pracowac w takiej atmosferze
 
reklama
ogólnie to lubię swoja pracę , jestem kierownikiem w sklepie odziożowym i pracuje czasami w wekendy bo mam system dwa na dwa czy li dwa pracuje dwa dni mam wolne i powiem ze mi baardzo taki system pasuje :) ale jeszcze do tego studiuje socjologię ale już ostatni rok naszczescie i dlatego mam tak malo wekendów wolnych:-) ale nie trzeba narzekać:-D
zgadzam sie z wami co do pracy bo chyba nie ma nic gorszego niz zła atmosfera w pracy:tak: ale będzie dobrze:-D:-D

ja dziewczyny już się wyszykowałam, wypachniłam i lece na zakupy i wpadne na chwile do mężusia dam buziaczka hehe:-D
bede później paaa

wogóle to ja też muszę się wybrac gina, ostatnio kazał mi zrobic badania na prolaktynę ale coś dojść nie mogę heheh
 
Do góry