reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Katerinka chyba tak:-) mój wróci rano jak będę jeszcze lulała, ale dostanę buziola jak przyjdzie lubie to:-)
 
reklama
Syneczki2 z tego co wiem, to jest tak jak piszesz, może czasem się tak zdaża hmmm trza by bylo chyba jakiegoś experta tu zapytać:-)
Marlenkou nas też lekarze i lekarze, prawda taka, że jak idziesz prywatnie to jesteś całkiem inaczej traktowana niż jak idziesz do przychodni, a to już jest niesprawiedliwe
czyli zdania podzielone, ja chciałabym,żeby wszystkie mamuśki te co są i te co planują miały najlepszą opiekę lekarską, obojętnie gdzie będą, takie jest moje życzenie noworoczne, należy się nam to
 
Cześć dziewczyny!!
Dawno mnie tu nie było a już widzę staraczki 2009 :-) mniej wiecej w zeszłym roku należałam do staraczek 2008 ale plany mi sie pozmieniały, wyszłam za mąż:-D i troszkę mi się przesunęły staranka:-D ale mogę oficjalnie ogłosić iż od stycznia zaczynam staranka o upragnioną dzidzię:tak::-D mam nadzieję że mnie przyjmiecie:-)
Z racji mojej pracy, a pracuje dwa na dwa, czyli dwa dni a potem dwa dni wolne, niebede mogła odwiedzać was codziennie , no chyba że wieczorami:-) ale postaram się jak najczęściej:tak:
Mam 26 lat ( za miesiąc 27;-)) , jesteśmy z mężem po ślubie 4 miesiące a razem już ponad 6 lat będzie :tak:
od pół miesiąca łykam folik :-D

Życzę powodzenia pierwszym testującym :-D
buziolki :happy::happy::happy:
 
Marzenixx witaj kochana:-) czyli w styczniu testujących jest nas więcej:-) z tego co pamiętam z zdeklarowanych jesteś czwarta:-)jeśli kogoś pominęłam to przepraszam bardzo
 
Marzenixx witaj kochana:-) czyli w styczniu testujących jest nas więcej:-) z tego co pamiętam z zdeklarowanych jesteś czwarta:-)jeśli kogoś pominęłam to przepraszam bardzo


ja jak narazie dopiero od stycznia będę pracować intensywnie nad fasolką więc testować będę dopiero w lutym :-) moje cykle są dosyc długie więc w styczniu się chyba nie zmieszczę:-D
ale trzymam mocno kciukasy za wszystkie testujące :-)
 
A ja myślę, że są Święta i to taki magiczny czas i że właśnie teraz dostaniemy nasze prezenty II w styczniu, lutym może jeszcze któreś z Was w Grudniu, tego życzę sobię i Was z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
A teraz dobrej nocki na mnie już czas dziewczynki Śpiąca nie jestem ale powalczę trochę w łóżeczku żeby jutro wstać o jakiejś jeszcze przedpołudniowej porze ;-)
 
śpij słodko Katerinka ja jakoś nie mogę się zebrać do łożeczka, mojego nie ma, chuda śpi, Pati jeszcze filma ogląda,a ja poczytuje sobie:-) ale zaraz chyba też będę się zbierać bo sama chyba już zostałam i będę pisać do siebie hehe:-D:-) nie no chyba też już czas na mnie bo pierdoły pisze:-)
kolorowych i spokojnych życzę
do jutra dziewczynki:-)
buziole:-)
ps.a tak w ogóle Agniesiak a gdzie Ty dziś kobietko się podziewałaś,odezwij się jutro kochana:-)
dobranoc
 
reklama
Beti z Ciebie to widze nocny Marek jest :) ciekawe od ktorej dzisiaj jestes na nogach..czy moze jeszcze spisz? ;)odnosnie tych lekarzy to moze masz racje..wszedzie znajda sie jacys tacy nie bardzo z powołania... ale chcialam tylko zaprzeczyc temu, co dziewczyny pisaly, ze za granica opieka do dupy, a tutaj superowa :/
Oby te wszystkie zyczenia odnosnie lekarzy, no i przedewszystkim II sie spelnily.. tez oczywiscie sie do tych zyczen przylaczam :)
Marzenixx witaj.. :)
A Agniesiak moze działa, ze jej cos nie widac...chociaz chyba to jeszcze nie teraz..
 
Ostatnia edycja:
Do góry